• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

فرماندار: جوانرود به مدت ۱۴ روز قرنطینه شد

  • کد خبر : 13187
  • ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
فرماندار: جوانرود به مدت ۱۴ روز قرنطینه شد

 به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار جوانرود گفت: با توجه به شیوع بالای کرونا در جوانرود، این شهرستان از امروز، سوم آبان‌ماه به مدت ۱۴ روز قرنطینه می‌شود. رستگار یوسفی امروز در نشست فوق العاده ستاد کرونا جوانرود از قرنطینه این شهرستان با توجه به شیوع بالای کرونا به مدت ۱۴ روز خبر داد. وی با بیان اینکه طرح زوج و […]

 به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار جوانرود گفت: با توجه به شیوع بالای کرونا در جوانرود، این شهرستان از امروز، سوم آبان‌ماه به مدت ۱۴ روز قرنطینه می‌شود.

رستگار یوسفی امروز در نشست فوق العاده ستاد کرونا جوانرود از قرنطینه این شهرستان با توجه به شیوع بالای کرونا به مدت ۱۴ روز خبر داد.

وی با بیان اینکه طرح زوج و فرد از امروز سوم آبان اجرا می‌شود، گفت: ساماندهی دستفروشان و ماشین‌های میوه فروش، تشدید بازرسی بانک‌ها، ادارات، پست بانک‌ها با دستگاه‌های متخلف، تعطیل مغازه‌های سطح شهر از ساعت هشت شب به بعد از امروز ۳ آبان‌ماه، تعطیلی اماکن ورزشی از امروز به مدت ۱۴ روز، تعطیلی کلاس‌های زبان و موسیقی به طور کامل و پرهیز از هرگونه اجتماعات از جمله مصوبات جلسه امروز است که در صورت عدم رعایت متخلفان به مراجع قضایی ارجاع داده می‌شوند.

فرماندار جوانرود تصریح کرد: تعطیلی نمازهای جمعه، جماعات و تمامی مراسمات مذهبی که متاسفانه عده‌ای هنوز در این زمینه کم کاری می‌کنند، به‌خصوص در روستاها که نماز جمعه و جماعات برگزار می‌شود که در این زمینه با شورای اهل سنت استان هماهنگی خواهد شد و کسانی که از این تصمیمات پیروی نکنند به دادگاه روحانیت معرفی خواهند شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13187
  • 132 بازدید

برچسب ها