• امروز : یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - شوال - 1443
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022

فرماندار کرمانشاه: آماده برگزاری انتخابات سالم هستیم

  • کد خبر : 11643
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
فرماندار کرمانشاه: آماده برگزاری انتخابات سالم هستیم

به گزارش پاتاق نیوز فرماندار کرمانشاه گفت: تمام تلاش ما و عوامل اجرایی در راستای سالم برگزار کردن انتخابات است، صحبت‌‌های که در فضای مجازی مطرح می‌شود تهمت و افترا است و به هیچ وجه صحت ندارد. فضل‌الله رنجبر اظهار داشت: در کمال امانت‌داری به سلامت انتخابات و قانونمند برگزار کردن آن می‌اندیشیم. وی با بیان […]

به گزارش پاتاق نیوز فرماندار کرمانشاه گفت: تمام تلاش ما و عوامل اجرایی در راستای سالم برگزار کردن انتخابات است، صحبت‌‌های که در فضای مجازی مطرح می‌شود تهمت و افترا است و به هیچ وجه صحت ندارد.

فضل‌الله رنجبر اظهار داشت: در کمال امانت‌داری به سلامت انتخابات و قانونمند برگزار کردن آن می‌اندیشیم.

وی با بیان اینکه آماده برگزاری انتخابات سالم هستیم، گفت: تمام تلاش ما و عوامل اجرایی در راستای سالم برگزار کردن انتخابات است، صحبت‌‌های که در فضای مجازی مطرح می‌شود تهمت و افترا است و به هیچ وجه صحت ندارد.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به حضور ناظرین شورای نگهبان در هر شعبه اخذ رای، گفت: دو نامزد انتخاباتی مرحله دوم مجلس یازدهم حوزه شهرستان کرمانشاه می‌توانند در هر صندوق اخذ رای یک نفر نماینده تام‌الاختیار داشته باشد و تا پایان شمارش آرا هم حضور داشته باشد و یا خودشان شخصا در شب انتخابات در محل ستاد حضور پیدا کنند تا نظارت کنند و تمامی فرایندهای انتخابات را ببینند.

وی خاطرنشان کرد: هیچ نتیجه‌ای قبل از اعلام رسمی ستاد انتخابات و تأیید هیأت نظارت انتخابات قابل قبول نیست و کذب محض است این قبیل اعلام نتایج امنیت مردم را تهدید و سلامت انتخابات را زیر سئوال می‌برد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11643
  • 163 بازدید

برچسب ها