• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022

فرهنگ “اقتصاد دانش بنیان” باید میان مدیران جا بیفتد

  • کد خبر : 12095
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷
فرهنگ “اقتصاد دانش بنیان” باید میان مدیران جا بیفتد

به گزارش پاتاق نیوز، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان، گفت: مدیران استان کرمانشاه باید اقتصاد دانش بنیان را به عنوان بخشی از اقتصاد بپذیرند. سورنا ستاری در دیدار امروز (۲۹ شهریور ) با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، با اشاره به مشکلات […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان، گفت: مدیران استان کرمانشاه باید اقتصاد دانش بنیان را به عنوان بخشی از اقتصاد بپذیرند.

سورنا ستاری در دیدار امروز (۲۹ شهریور ) با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، با اشاره به مشکلات زیرساختی در حوزه فعالیت شرکت های دانش بنیان استان کرمانشاه گفت: در این سفر قرار است در این زمینه تصمیمات جدی گرفته شود تا زمینه فعالیت بیشتر شرکت های دانش بنیان مهیا شود.

وی با اشاره به ساخت برج فناوری در کرمانشاه، گفت: بودجه ساخت این برج را تامین کرده ایم، اما به دلیل شرایط کرونا کار آن به تاخیر افتاد، البته تلاش داریم در آینده نزدیک کار ساخت این برج به پایان برسد.

ستاری با بیان اینکه راه اندازی این برج تا حدی فضا را برای فعالیت شرکت های دانش بنیان استان فراهم می‌کند، گفت: اما باز هم این فضا کافی نبوده و استان به فضای بیشتری برای شرکت های دانش بنیان خود نیاز دارد.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در کنار مرکز استان باید فضا برای فعالیت شرکت های دانش بنیان در شهرستان ها هم مهیا شود و تسهیلات ارائه شده به شرکت ها هم باید بیشتر شود.

ستاری یادآور شد: پیش از همه اینها، استان به توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان نیازمند است و مدیران استان باید این نوع اقتصاد را به عنوان بخشی از اقتصاد استان بپذیرند و برای توسعه آن تلاش کنند.

وی افزود: توسعه این نوع اقتصاد نیازمند مشارکت بخش خصوصی است و مدیران و مسئولان استان باید در این زمینه همکاری کنند.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور ابراز امیدواری کرد: با همکاری امام جمعه و استاندار کرمانشاه و  سایر مسئولان استان، فضای کار برای شرکت های دانش بنیان استان بیش از پیش فراهم شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12095
  • 119 بازدید

برچسب ها