• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

فروش رب‌گوجه‌فرنگی بیش از ۱۰ هزار تومان تخلف است

  • کد خبر : 3617
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
فروش رب‌گوجه‌فرنگی بیش از ۱۰ هزار تومان تخلف است

به گزارش” پاتاق نیوز “ خسرو شهبازی اظهار داشت: پس از بالا رفتن قیمت رب گوجه فرنگی با مکاتبه صورت گرفته با وزیرجهاد کشاورزی صادرات گوجه فرنگی به خارج از استان کرمانشاه قطع شد. وی با بیان اینکه بیشتر کارخانه‌ها  گوجه را در اوج گرانی کیلویی ۱۴۰۰ تومان خریداری کردند، افزود: قیمت هر کیلو رب نباید از […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ خسرو شهبازی اظهار داشت: پس از بالا رفتن قیمت رب گوجه فرنگی با مکاتبه صورت گرفته با وزیرجهاد کشاورزی صادرات گوجه فرنگی به خارج از استان کرمانشاه قطع شد.

وی با بیان اینکه بیشتر کارخانه‌ها  گوجه را در اوج گرانی کیلویی ۱۴۰۰ تومان خریداری کردند، افزود: قیمت هر کیلو رب نباید از ۱۰ هزار تومان بالاتر باشد و اگر بالاتر از این قیمت به فروش برسد گران‌فروشی است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بیان کرد: لازم است سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی در زمینه گران‌فروشی رب گوجه فرنگی ورود پیدا کنند و اجازه گران‌فروشی را به آنها ندهند.

وی با بیان اینکه نظارت بر قیمت گوجه فرنگی بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت به عنوان دبیر تنظیم بازار است عنوان کرد: سطح زیر کشت گوجه فرنگی در استان حدود ۶ هزار هکتار است که از سال گذشته نیز عملکرد بهتری داشتیم.

این در حالیست که با مراجعه به فروشگاه ها می توانید قیمت رب را مشاهده کنید که قیمت روی آن ۱۷۷۰۰ تومان درج شده.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3617
  • 309 بازدید

برچسب ها