• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

فستیوال ملی نوآوری صنعت کشاورزی در کرمانشاه برگزار می‌شود

  • کد خبر : 13030
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
فستیوال ملی نوآوری صنعت کشاورزی در کرمانشاه برگزار می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، از برپایی فستیوال ملی نوآوری محصولات و تجهیزات کشاورزی و گیاهان دارویی در کرمانشاه خبر داد. بیژن کردستانی اظهار داشت: نخستین فستیوال در حوزه کشاورزی استان با نام فستیوال محصولات و تجهیزات کشاورزی و گیاهان دارویی چهارشنبه (۳۰ مهر) در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار می‌شود. وی […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، از برپایی فستیوال ملی نوآوری محصولات و تجهیزات کشاورزی و گیاهان دارویی در کرمانشاه خبر داد.

بیژن کردستانی اظهار داشت: نخستین فستیوال در حوزه کشاورزی استان با نام فستیوال محصولات و تجهیزات کشاورزی و گیاهان دارویی چهارشنبه (۳۰ مهر) در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این فستیوال به همت شرکت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه به عنوان متولی فن بازار منطقه‌ای استان برپا خواهد شد، افزود: هدف از برپایی این فستیوال توسعه نوآوری و ارتقا بهره‌وری در حوزه‌های مرتبط با بخش کشاورزی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه تاکید کرد: در این رویداد برپایی جلسات اختصاص B2B، ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری، اعطای تسهیلات تجاری‌سازی و سرمایه‌گذاری، حمایت از ایده‌های برتر، ارائه اختراعات منتخب و ایده‌های برتر به سرمایه‌گذاران و … برنامه‌ریزی شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13030
  • 112 بازدید

برچسب ها