• امروز : سه شنبه - ۴ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 26 October - 2021
دبیر ستاد انتخابات کرمانشاه:

فضای مجازی مبنای تبلیغات نامزدها باشد

  • کد خبر : 17615
  • ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
فضای مجازی مبنای تبلیغات نامزدها باشد
دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تبلیغات نامزدهای شورای اسلامی شهرها و روستاها از فردا پنجشنبه ۲۰ خرداد آغاز می ‌شود، گفت: باتوجه به خطر شیوع ویروس کرونا، فضای مجازی مبنای تبلیغات نامزدها در این دوره از انتخابات باشد.

به گزارش پاتاق نیوز، جلیل بالایی اظهار کرد: از فردا پنجشنبه ۲۰ خرداد به مدت یک هفته تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان همزمان با کل کشور آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا قطعی شده است، گفت: با حضور فرمانداران و بخشداران، نماینده دادستان، اعضای شورای تامین و رییس مرکز بهداشت نشست قوانین مربوط به تبلیغات انتخاباتی به داوطلبان تفهیم شده است.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در این دوره از انتخابات تمرکز تبلیغات بر فضای مجازی است، گفت: تصمیمات ستاد انتخابات کشور و ستاد ملی کرونا به منظور جلوگیری از شیوع بیماری باید با دقت رعایت شود.

بالایی عنوان کرد: فرمانداری ها فهرست اماکن روز باز شامل ورزشگاه‌ها، فضاهای باز ورزشی، پارک ها و حیاط مدارس را به صورت مساوی به داطلبان معرفی می کنند تا از آنها به منظور فعالیت انتخاباتی استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه هر نوع تجمع در فضای بسته ممنوع است، افزود: در فضای باز نیز باید تنها ۳۰ درصد ظرفیت و با رعایت فاصله اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: در شرایط قرمز ۱۵ نفر، در شرایط نارنجی ۲۰ نفر و در شرایط زرد ۳۰ نفر می توانند در ستادها حضور داشته باشند.

بالایی همچنین به موضوع تخلفات تبلیغاتی نیز اشاره کرد و گفت: تخلفاتی داشتیم که با تذکر کنترل شدند اما تا تاکنون گزارش مجرمانه ای در رابطه با تخلفات انتخاباتی به مراجعه قضایی ارسال نشده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17615
  • 48 بازدید