• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

فعالیت بیش از ۵ هزار سرویس مدرسه در کرمانشاه

  • کد خبر : 8522
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۷:۳۷
فعالیت بیش از ۵ هزار سرویس مدرسه در  کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل تاکسیرانی شهر کرمانشاه گفت: بیش از ۵ هزار سرویس مدرسه در سال تحصیلی ۹۹_ ۹۸ کار جابه جایی دانش آموزان کرمانشاهی را به عهده دارند. سجاد سلیمانی اظهار داشت: با توجه به راه اندازی سامانه پایش ناوگان دانش آموزی، برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای ساماندهی سرویس‌های مدارس انجام شده تا والدین با ثبت نام […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل تاکسیرانی شهر کرمانشاه گفت: بیش از ۵ هزار سرویس مدرسه در سال تحصیلی ۹۹_ ۹۸ کار جابه جایی دانش آموزان کرمانشاهی را به عهده دارند.

سجاد سلیمانی اظهار داشت: با توجه به راه اندازی سامانه پایش ناوگان دانش آموزی، برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای ساماندهی سرویس‌های مدارس انجام شده تا والدین با ثبت نام در سامانه سپند با رصد زمان رفت و برگشت دانش آموز با آرامش خاطر بیشتری فرزندان خود را راهی مدرسه کنند.
وی افزود: در خصوص نظارت بر فعالیت سرویس مدارس نیز برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته و پیش بینی شده تا ۱۲ اکیپ گشت و بازرسی با همکاری پلیس راهور برای نظارت مستمر و بازرسی از سرویس مدارس فعالیت خود را آغاز کنند.
مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه یادآورشد: از ماه گذشته ۶۵ شرکت‌های مجاز حمل و نقل درون شهری به نواحی سه گانه اداره کل آموزش و پرورش معرفی و در این مسیر همکاری لازم با کارگروه ماده ۱۸ آموزش و پرورش در شروع سال تحصیلی انجام شده است.
به گفته سلیمانی در سال جاری ۲۴ درصد هزینه نرخ کرایه سرویس مدرسه نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است و نرخ سرویس مدرسه براساس نوع خودرو اعلام شده محاسبه می‌شود.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرکرمانشاه با تاکید بر نظارت و همکاری خانواده‌ها به منظور ارائه خدمتی با کیفیت به دانش‌آموزان، از والدین خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف موارد را به مدیر آموزشگاه، کارشناس انجمن اولیاء و مربیان منطقه ویا با ستاد ساماندهی سرویس مدارس سازمان تاکسیرانی به شماره ۳۸۲۵۷۹۱۰ در میان بگذارند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8522
  • 187 بازدید

برچسب ها