• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

فعالیت مجمع خیرین سازمان بسیج حقوقدانان کرمانشاه آغاز شد

  • کد خبر : 12849
  • ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
فعالیت مجمع خیرین سازمان بسیج حقوقدانان کرمانشاه آغاز شد

به گزارش پاتاق نیوز، رییس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه یکی از رسالت‌های سازمان بسیج حقوق‌دانان را عرصه جهاد حقوقی و عدالت‌گستری دانست و گفت: از امروز(۲۱مهر) مجمع خیرین حقوقدان سازمان بسیج حقوقدانان برای ارائه خدمات تخصصی حقوقی رایگان به افراد نیازمند آغاز به کار کرد. «رسول بهرامی‌پور» روز دوشنبه در نشست هم‌اندیشی تعامل و همکاری […]

به گزارش پاتاق نیوز، رییس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه یکی از رسالت‌های سازمان بسیج حقوق‌دانان را عرصه جهاد حقوقی و عدالت‌گستری دانست و گفت: از امروز(۲۱مهر) مجمع خیرین حقوقدان سازمان بسیج حقوقدانان برای ارائه خدمات تخصصی حقوقی رایگان به افراد نیازمند آغاز به کار کرد.

«رسول بهرامی‌پور» روز دوشنبه در نشست هم‌اندیشی تعامل و همکاری در عرصه‌های خدمت‌رسانی حقوقی به مردم با حضور مسوُولان سازمان بسیج حقوقدانان استان و رؤسا و اعضای هایت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری، کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی، مرکز وکلای قوقضائیه و کانون سردفتران ازدواج  استان کرمانشاه، افزود: بسیاری از افراد نیازمند به علت نداشتن استطاعت مالی از پیگیری امور حقوقی خویش عاجز هستند و لذا خیرین حقوقدان می‌توانند در عرصه خدمتگزاری به افراد نیازمند نقش‌آفرینی کنند.

وی افزود: این مجمع با مشارکت حقوقدانان بسیجی و مسوُولان مراکز حقوقی استان، خدمات حقوقی و قضایی رایگان به افراد نیازمند از قبیل مشاوره حقوقی تخصصی، وکالت، ثبت ازدواج، ثبت اسناد رسمی، امور کارشناسی، داوری، میانجیگری و پیگیری امور حقوقی افراد با ارزش مالی ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ارائه خواهد شد.

بهرامی‌پور با بیان اینکه بزرگترین مبارزه با آمریکا به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خدمت و گره‌گشایی از مشکلات مردم است، گفت: ما در سازمان بسیج حقوقدانان این تکلیف را در عرصه خدمات حقوقی و قضایی به مردم با همراهی و همکاری مراکز حقوقی مرتبط با جدیت دنبال می‌کنیم.

در این نشست چهار تفاهم‌نامه همکاری جداگانه بین سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با کانون کارشناسان رسمی دادگستری، کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی، مرکز وکلای قوه قضائیه و کانون سردفتران ازدواج و طلاق به امضاء رسید.

به موجب این تفاهم‌نامه‌ها مراکز حقوقی یادشده با سازمان بسیج حقوقدانان استان در زمینه‌های حقوقی، فرهنگی، اجتماعی، طرح آموزش همگانی حقوق، فعالیت مجمع خیرین حقوقدانان همکاری می‌کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12849
  • 105 بازدید

برچسب ها