• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

فعالیت مرز خسروی هفتگی شد/ ۵۰۰ کامیون در هفته کار صادرات را انجام می‌دهند

  • کد خبر : 11195
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۸
فعالیت مرز خسروی هفتگی شد/ ۵۰۰ کامیون در هفته کار صادرات را انجام می‌دهند

به گزارش پاتاق نیوز ،  مدیر گمرک مرز خسروی گفت: مرز خسروی که پیش از این در طول هفته ۲ روز (روزهای یکشنبه و چهارشنبه) فعال بود، با تصمیم طرف عراقی، در تمام روزهای کاری هفته فعالیت می‎کند. الماس کریمی اظهار داشت: مرز خسروی بدنبال شیوع ویروس کرونا از اواسط اسفندماه سال گذشته تعطیل شد که طی […]

به گزارش پاتاق نیوز ،  مدیر گمرک مرز خسروی گفت: مرز خسروی که پیش از این در طول هفته ۲ روز (روزهای یکشنبه و چهارشنبه) فعال بود، با تصمیم طرف عراقی، در تمام روزهای کاری هفته فعالیت می‎کند.

الماس کریمی اظهار داشت: مرز خسروی بدنبال شیوع ویروس کرونا از اواسط اسفندماه سال گذشته تعطیل شد که طی یکی‌دو هفته گذشته با اعلام طرف عراقی فعالیت تجاری آن به صورت دو روز در هفته آغاز شد.

وی در ادامه، از فعالیت مرز خسروی در طول هفته با محدودیت تردد ۵۰۰ کامیون عراقی خبر داد و گفت: مرز خسروی که پیش از این در طول هفته ۲ روز (روزهای یکشنبه و چهارشنبه) فعال بود، با تصمیم طرف عراقی از چهارشنبه هفته گذشته، در تمامی روزهای کاری هفته فعالیت می‎کند.

مدیر گمرک خسروی با بیان اینکه بارگیری و تخلیه بار در خاک عراق انجام می‌شود، افزود: در سمت خاک ایران محدودیتی برای تردد کامیون‌ها نداریم ولی سقف بارگیری در خاک کشور همسایه، ۵۰۰ کامیون عراقی در هفته اعلام شده است.

کریمی تصریح کرد: البته فعلا در مرز هیچگونه مشکلی برای تردد کامیون‌ها نداریم چون هنوز به سقف اعلام شده نرسیده‌ایم به عنوان مثال روز گذشته ۴۵ کامیون بار خود را تخلیه کردند و الان هم ۴۰ کامیونی در مرز در حال تخلیه بار هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پروتکل‌های بهداشتی در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این مرز هم از طرف ایرانی و هم از طرف عراقی کاملا رعایت شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11195
  • 135 بازدید

برچسب ها