• امروز : دوشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 2 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Monday - 6 December - 2021
به مدت یک ماه در کرمانشاه؛

فعالیت مشاغل غیرضروری از ساعت ۱۸ ممنوع

  • کد خبر : 13819
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۹:۵۹
فعالیت مشاغل غیرضروری از ساعت ۱۸ ممنوع
رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت کرونای استان کرمانشاه از شروع اجرای طرح محدودیت فعالیت مشاغل غیرضروری در استان از روز سه‌شنبه (۲۰ آبان) خبر داد و افزود: این محدودیت برای تمام صنوف به استثنای مشاغل گروه یک است.

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خوش اقبال رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت کرونای استان در جلسه کمیته امنیتی-انتظامی ستاد مدیریت کرونای استان گفت: با توجه به تصمیم ستاد استانی کرونا از ۲۰ آبان ماه فعالیت تمام مشاغل، بجز مشاغل گروه یک از ساعت ۱۸ عصر ممنوع خواهد بود.

خوش اقبال با بیان اینکه این طرح تا ۲۰ آذر ادامه خواهد یافت، بر لزوم اقناع سازی مردم برای اجرای این طرح تاکید کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: مردم شرایط اقتصادی سختی دارند و از سوی درگیر با بیماری کرونا هستند و این شرایط اجرای طرح ممنوعیت‌ها را حساس کرده است.

او با تاکید بر ورود جدی شهرداری کرمانشاه برای اجرای طرح محدودیت ساعت کاری اصناف، گفت: دستفروشان نیز در این طرح مشمول ممنوعیت فعالیت خواهند بود و شهرداری موظف است با تدابیر مناسب مانع از استقرار آن‌ها در معابر شهر در ساعات اعلام شده شود.

رییس شورای اطلاع رسانی استان کرمانشاه با تاکید بر نقش آفرینی رسانه‌ها در اجرای طرح محدودیت فعالیت مشاغل و اصناف افزود: می‌طلبد سمن‌ها و تشکل‌های اجتماعی نیز مشارکت مناسبی در نتیجه بخشی طرح داشته باشند.

گفتنی است مراکز ضروری شغلی شامل مراکز درمانی داروخانه ها، مراکز آتش نشانی، امداد و نجات، آمبولانس ها، خدمات سرویس‌های عمومی آب و برق و تلفن و سوپری‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای است و بقیه مشاغل از ساعت ۱۸ تا صبح فردای هر روز تعطیل می‌شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13819
  • 552 بازدید