• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

فوت دو هم استانی دیگر در شبانه روز گذشته

  • کد خبر : 11534
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
فوت دو هم استانی دیگر در شبانه روز گذشته

به گزارش پاتاق نیوز ، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۰ هزار و ۸۸۴ نفر بستری و ۱۰ هزار و ۱۸۰ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند. مهدی محمدی ، در خصوص آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در استان، اظهار داشت: طی شبانه‌روز […]

به گزارش پاتاق نیوز ، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۰ هزار و ۸۸۴ نفر بستری و ۱۰ هزار و ۱۸۰ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

مهدی محمدی ، در خصوص آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در استان، اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته ۲۵ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۳ هزار و ۵۹۸ نفر رسید.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۸۴ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند، گفت: طی شبانه‌روز گذشته، دو هم استانی از شهرستان‌های صحنه و کنگاور  در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و جمع موارد فوت از ابتدای اپیدمی  تا کنون در استان کرمانشاه به ۵۲۳ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ادامه داد: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۰ هزار و ۸۸۴ نفر بستری  و ۱۰ هزار و ۱۸۰ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

وی گفت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۶۷ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11534
  • 137 بازدید

برچسب ها