• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

قاتل کبدی کار کرمانشاهی در کرج دستگیر شد

  • کد خبر : 3946
  • ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
قاتل کبدی کار کرمانشاهی در کرج دستگیر شد

به گزارش پاتاق نیوز،سردار «منوچهر امان اللهی» در جمع خبرنگاران در این خصوص اظهار داشت: به دنبال قتل جوان ورزشکار کرمانشاهی در تاریخ ۱۹ مرداد امسال، شناسایی و دستگیری قاتل به صورت جدی در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی ادامه داد: جستجو و کارهای اطلاعاتی برای دستگیری قاتل در این مدت ادامه […]

به گزارش پاتاق نیوز،سردار «منوچهر امان اللهی» در جمع خبرنگاران در این خصوص اظهار داشت: به دنبال قتل جوان ورزشکار کرمانشاهی در تاریخ ۱۹ مرداد امسال، شناسایی و دستگیری قاتل به صورت جدی در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: جستجو و کارهای اطلاعاتی برای دستگیری قاتل در این مدت ادامه داشت تا اینکه در نهایت فرد قاتل شب گذشته (۲۱ آذر) با تلاش پلیس آگاهی استان در یکی از شهرهای استان البرز دستگیر و به کرمانشاه منتقل شد.

سردار امان اللهی تصریح کرد: در بازجویی‌های ابتدایی، متهم صراحتا به قتل جوان کبدی کار اعتراف و انگیزه خود را نیز مسائل خانوادگی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری شد: متهم به قتل جوانی ۳۴ ساله و سابقه‌دار است که سرانجام در دام قانون گرفتار شد.

وی تاکید کرد: پلیس با همه توان خود با چنین جرائمی قاطعانه برخورد و اجازه نمی‌دهد عده‌ای امنیت جامعه را به مخاطره بیندازند.

سردار امان اللهی در پایان گفت: چنین افرادی که دست به اقدامات خشن نظیر قتل می‌زنند باید بدانند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود می رسند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3946
  • 425 بازدید

برچسب ها