• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

قتل با شال گردن

  • کد خبر : 9526
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۵
قتل با شال گردن

به گزارش پاتاق نیوز، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری پسرمعتادی خبر داد که در شهرستان اسلام آبادغرب پدرش را به قتل رسانده بود. سرهنگ “محمدرضا آمویی” معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد مرگ مشکوک در یکی از محلات اسلام آبادغرب، کاراگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری پسرمعتادی خبر داد که در شهرستان اسلام آبادغرب پدرش را به قتل رسانده بود.
سرهنگ “محمدرضا آمویی” معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد مرگ مشکوک در یکی از محلات اسلام آبادغرب، کاراگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: پس از حضور کاراگاهان در محل مرگ مرد ۷۵ ساله و پس از بررسی های اولیه متوجه مشکوک بودن فوت وی شدند.
سرهنگ آمویی خاطرنشان کرد: کاراگاهان پس از بازجویی از اعضای خانواده و با توجه به متناقض بودن اظهارات پسر ۳۲ ساله خانواده به وی مشکوک و در تحقیقات تکمیلی نهایتا به قتل پدرش اعتراف کرد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: پسر مقتول که به مواد مخدر نیز اعتیاد داشت در اعترافات خود عنوان کرد که پدرش را به وسیله شال گردن خفه کرده است.
وی گفت: فرد قاتل انگیزه خود را از کشتن پدرش، اختلافات خانواگی عنوان کرد.
سرهنگ آمویی در پایان و با اشاره به انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی، گفت: فرد قاتل برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9526
  • 199 بازدید

برچسب ها