• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021

قتل بی رحمانه مادر به دست پسرش

  • کد خبر : 6066
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
قتل بی رحمانه مادر به دست پسرش

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ محمدرضا آمویی  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: چندماه پیش و پس از گزارش وقوع یک فقره قتل به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه خانمی ۵۴ ساله در منزلش به قتل رسیده، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: در تحقیقات گسترده کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ محمدرضا آمویی  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: چندماه پیش و پس از گزارش وقوع یک فقره قتل به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه خانمی ۵۴ ساله در منزلش به قتل رسیده، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات گسترده کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان مشخص شد قاتل این خانم، پسر ۳۹ ساله اش بوده که به خاطر اختلافات شخصی و درگیری‌هایی که بینشان وجود داشته، اقدام به این کار کرده است.

سرهنگ آمویی بیان کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی کرمانشاه با انجام کار‌های اطلاعاتی توانستند محل اختفای فرد قاتل را در یکی از مناطق شمالی شهر تهران کشف و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی در عملیاتی ضربتی نسبت به دستگیری متهم اقدام کنند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: با انتقال متهم به پلیس آگاهی استان، وی در بازجویی‌ها انجام گرفته صراحتا به قتل مادر خود اعتراف و انگیزه اش را از این کار اختلافات شخصی در پی اعتیادش به شیشه عنوان کرد.

وی با بیان اینکه فرد قاتل مادرش را پس از درگیری لفظی و با پیچاندن روسری به دور گردنش خفه کرده و به قتل رسانده است، گفت: در بسیاری از جرائم رد پای اعتیاد پیداست.

سرهنگ آمویی در پایان از معرفی قاتل شیشه‌ای به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6066
  • 279 بازدید

برچسب ها