• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
مدیر امورسینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه:

قریب به دو هزار نفر فیلم‌های جشنواره فجر را در کرمانشاه دیدند

  • کد خبر : 16236
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
قریب به دو هزار نفر فیلم‌های جشنواره فجر را در کرمانشاه دیدند
جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه با استقبال خوب تماشاگران همراه بود و قریب به دو هزار بلیط‌های جشنواره را تهیه و فیلم‌های اصلی اکران شده در دو سینمای آزادی و فرهنگ را به تماشا نشستند.

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر امورسینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه اظهار کرد: سی و نهمین جشنواره فیلم فجر کرمانشاه امسال با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو سینمای آزادی و فرهنگ این شهر برگزار شد.

محمد جواد کنجوری افزود: فیلم‌های ابلق، بی‌همه چیز، تک تیرانداز، تی تی، خط فرضی، رمانتیسم عماد و طوبا، روزی روزگاری آبادان، روشن، زالاوا، ستاره بازی، شیشلیک، گیج گاه، یدو، مامان، مصلحت و منصور در این دوره به نمایش در آمدند.

وی افزود: امسال بر خلاف دوره‌های گذشته و به دلیل بیماری کرونا جشنواره فیلم فجر با ۳۰ درصد ظرفیت برگزار گردید.

وی به استقبال خوب همشهریان از سی و نهمین جشنواره فیلم فجر اشاره کرد و افزود: خوشبختانه استقبال از این جشنواره خارج از پیش بینی‌های قبلی بود به طوریکه که قریب به دو هزار نفر از همشهریان در این جشنواره به تماشای ۱۶ فیلم سودای سیمرغ نشستند.

کنجوری افزود: در مجموع ۱۰۲۱ نفر در سینمای آزادی و ۶۱۷ نفر در سینمای فرهنگ کرمانشاه فیلم دیدند.

وی تصریح کرد: بیشترین استقبال همشهریان از فیلم های شیشلیک، بی همه چیز و ابلق بود و کمترین آمار مخاطب مربوط به فیلم‌های مامان و یدو بود.

کنجوری به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با همراهی تمام عوامل بیشترین سختگیری در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شد و تمامی موازین اعم از گندزدایی، تب سنجی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سینماها صورت پذیرفت و تمام همشهریان از برگزاری این جشنواره و نظم حاکم رضایت داشتند.

نماینده موسسه بهمن سبز در استان در خصوص آمار ریالی جشنواره نیز گفت: امسال بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال جشنواره فیلم فجر در شهر کرمانشاه فروش داشته است.

وی در خاتمه از همراهی و زحمات معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تقدیر کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16236
  • 82 بازدید