• امروز : پنج شنبه - ۲۵ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 16 September - 2021
معاون فرماندار قصرشیرین:

قصرشیرین پذیرای مهمانان نوروزی نیست

  • کد خبر : 16402
  • ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۷
قصرشیرین پذیرای مهمانان نوروزی نیست
قصرشیرین - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قصرشیرین با توجه به اینکه این شهرستان از نظر آب و هوایی اکنون اقلیم مناسبی دارد از هم وطنانمان و هم استانی‌ها خواست به دلیل شرایط کرونا به این منطقه مسافرت نکنند چرا که زمان مناسبی برای سفر نیست.

به گزارش پاتاق نیوز، حجت الله خدرویسی روز شنبه در حاشیه بازدید از بازارچه شاه عباسی قصرشیرین، افزود: ویروس جهش یافته کرونا در کمین افراد است و سلامت همگان را تهدید می‌کند و از این رو از مردم درخواست می‌کنیم برنامه‌های سفر ومسافرت خود را لغو کنند.

وی در ادامه با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، گفت: ورود افراد بدون ماسک به بازارچه سنتی سرپوشیده شاه عباسی این شهرستان برای مقابله با ویروس کرونا ممنوع است.

وی گفت: این بازارچه همه روزه مملو از جمعیت خریداران و بازدیدکنندگان است که به منظور مقابله با ویروس کرونا تمام غرفه‌داران این مکان ملزم به استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی هستند.

او تصریح کرد: یک تیم نظارتی متشکل از جمعیت هلال احمر، شبکه بهداشت و صنعت معدن تجارت به صورت ثابت در محل بازارچه شاه‌عباسی مستقر و نسبت به آگاه‌سازی مردم برای مقابله با ویروس کرونا اقدام می‌کنند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قصرشیرین گفت: در این محل ۱۳۷ غرفه دار فعالیت دارند از این رو همه روزه مملو از جمعیت خریداران مختلفی است که به این مکان برای تهیه لوازم مورد نیاز خود مراجعه می کنند و این مکان می‌تواند محلی برای انتقال ویروس کرونا باشد.

خدرویسی ادامه داد: نظارت بر بازار ادامه دارد و با متخلفانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد می‌شود.

وی از همه مردم خواست تا با رعایت موازین بهداشتی کمک کنند تا شاهد موج چهارم کرونا در شهرستان و تعطیلی کسب و کار مردم نباشیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16402
  • 73 بازدید