• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

قطعی برق در کرمانشاه تمام شد/ ضرورت مشارکت مردم برای کاهش مصرف

  • کد خبر : 10719
  • ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
قطعی برق در کرمانشاه تمام شد/ ضرورت مشارکت مردم برای کاهش مصرف

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از استانداری کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با اشاره به قطعی‌های رخ داده در شبکه توزیع برق استان گفت: از امروز در شهر کرمانشاه قطعی برق نخواهیم داشت. هوشنگ بازوند با اشاره به قطعی‌های رخ داده در شبکه توزیع برق استان گفت: از امروز در شهرکرمانشاه قطعی برق نخواهیم داشت و تلاش بر این است […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از استانداری کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با اشاره به قطعی‌های رخ داده در شبکه توزیع برق استان گفت: از امروز در شهر کرمانشاه قطعی برق نخواهیم داشت.

هوشنگ بازوند با اشاره به قطعی‌های رخ داده در شبکه توزیع برق استان گفت: از امروز در شهرکرمانشاه قطعی برق نخواهیم داشت و تلاش بر این است که مشکل بقیه نقاط استان نیز در اوایل هفته آینده رفع شود.

وی با اشاره به افزایش مصرف روزانه برق به دلیل گرمای شدید این روزها در کشور و استان اظهار داشت: مصرف روزانه برق افزایش چشم‌گیری پیدا کرده است که این امر در روزهای گذشته منجر به قطعی برق در برخی از نقاط شد.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: بابت قطعی‌های رخ داده در شبکه توزیع برق استان از مردم کرمانشاه عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم در این ایام با کمترین مشکل روبه رو شده باشند.

بازوند با بیان اینکه اکنون سهمیه برق مصرفی روزانه در استان کرمانشاه ۳۸۰ مگاوات است، گفت: با رایزنی‌های انجام شده به منظور تأمین برق موردنیاز مردم روزانه ۳۰ تا ۴۰ مگاوات به سهمیه استان اضافه شد.

وی با تاکید بر اینکه ادارات دولتی باید مصرف برق خود را مدیریت کنند، گفت: در صورت مشاهده مصرف بیش از حد برق توسط ادارات دولتی برق آنها قطع خواهد شد و باید از برق اضطراری استفاده کنند.

مدیر ارشد استان عنوان کرد: همچنین در صورتی که باز هم با افزایش مصرف مردم روبه رو شویم به جای قطع کردن برق مصرفی منازل مردم، برق ادارات به صورت دوره‌ای قطع می‌شود.

بازوند ادامه داد: مدیر شرکت توزیع برق استان کرمانشاه نسبت به اتمام روند قطعی برق متعهد شده است و در صورت تکرار این موضوع برخورد خواهد شد.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: عملکرد مدیریت شرکت توزیع برق استان کرمانشاه تاکنون بسیار مطلوب بوده است با این حال ملاک برای ماندن مدیران جلب رضایت مردم است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10719
  • 148 بازدید

برچسب ها