• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022
فرماندار دالاهو:

قطع زنجیره انتقال کرونا نیازمند اقدامی «بسیجی‌وار» است

  • کد خبر : 14206
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
قطع زنجیره انتقال کرونا نیازمند اقدامی «بسیجی‌وار» است
فرماندار دالاهو گفت: هرکسی در هر جای این سرزمین و به هراندازه بتواند در راستای قطع زنجیره این ویروس تلاش کرده و موثر واقع شود، اقدامی بسیجی‌وار انجام داده است.

به گزارش پاتاق نیوز، کرم محمدی امروز در اولین جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونای شهرستان دالاهو با گرامی داشت هفته بسیج و تبریک این هفته، اظهار داشت: هفته بسیج، هفته انسجام و همدلی برای توسعه همه جانبه کشور است، هفته پاسداشت و ترویج خوبی‌ها و ارزش‌هاست.

وی با اشاره به این کلام امام راحل (ره) که افتخار خود را آن می‌دانست که یک بسیجی است، به تبیین شاخص‌های یک بسیجی پرداخت و افزود: بسیجی به کشورش عشق می‌ورزد و بسیجی خود را تافته جدا بافته از مردم ندانسته بلکه خود را خادم بی‌ادعای مردم می‌داند.

فرماندار دالاهو تصریح کرد: بسیجی وحدت را دوای دردهای جامعه دانسته و از هراقدامی که انسجام و اتحاد آحاد مردم را خدشه‌دار کند، جدا پرهیز می‌کند.

وی با بیان اینکه بسیجی برای رونق تولید تلاش و کوشش می‌کند، گفت: بسیجی، صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده و آن‌را راه سعادت می‌داند. بسیجی، دل در گرو عزت و سربلندی شهر استان و کشور خویش دارد؛ بسیجی، در بحران‌ها همواره پای کار است و خدمت به نیازمندان را وطیفه افتخار آمیز خویش می داند.

محمدی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در جامعه بیان کرد، گفت: هرکسی در هر جای این سرزمین و به هراندازه بتواند در راستای قطع زنجیره این ویروس تلاش کرده و موثر واقع شود، اقدامی بسیجی‌وار انجام داده است؛ بسبج، یعنی برنامه‌ریزی برای تبدیل تهدیدها به فرصت است.

وی با بیان اینکه با تمام توان در راستای اجرای طرح شهید حاج  قاسم سلیمانی تلاش خواهیم کرد، گفت: کلیات طرح، هدف و نحوه اجرای آن توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان به‌عنوان معاون قرارگاه عملیاتی و فرمانده سپاه شهرستان بعنوان فرمانده عملیات، تشریح شده است.

محمدی ادامه داد: در این طرح وظایف تمامی دستگاه‌ها مشخص شده و همه مدیران مکلف و موظف به همکاری هستند و توفیق در اجرای این طرح کاهش و در نهایت قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس را ممکن خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی نیازمند همراهی و اهتمام جدی مردم شهرستان هستیم و با حمایت مجموعه قضایی شهرستان، با تخطی کنندگان از دستورالعمل‌های بهداشتی برخورد قاطع قانونی به‌عمل خواهد آمد.

گفتنی است، شهرستان دالاهو  به لحاظ وضعیت کرونا در وضعیت زرد است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14206
  • 140 بازدید

برچسب ها