• امروز : دوشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 2 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Monday - 6 December - 2021
در قالب طرح اقدام ملی مسکن؛

قهرمانان ورزشی کرمانشاه صاحب خانه می‌شوند

  • کد خبر : 14699
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۲
قهرمانان ورزشی کرمانشاه  صاحب خانه می‌شوند
استاندار کرمانشاه میگوید قرار است در قالب طرح اقدام ملی مسکن قهرمانان ورزشی کرمانشاه صاحب خانه شوند

به گزارش پاتاق نیوز، «هوشنگ بازوند» استاندار کرمانشاه در سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمانشاه که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مدیرکل اجتماعی استانداری، مدیرکل ورزش و جوانان استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد برگزار شد؛ با تبریک فرارسیدن روز دانشجو اظهار داشت: این روز فرصتی برای تقدیر از پویایی، نشاط و ترقی است که توسط جوانان دانشجو در کشور صورت گرفته است.

وی افزود: متاسفانه به دلیل شرایط بحران کرونا و موضوع حفظ سلامت دانشجویان، امسال امکان برگزاری همایش‌های روز دانشجو میسر نبود، ولی مطمئن هستیم دانشجویان عزیز فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود را هیچگاه تعطیل نکرده است و با قدرت آن را تداوم می‌بخشند.

مدیر ارشد استان یادآور شد: همه می‌دانیم چشم امید رهبر معظم انقلاب و تمامی دلسوزان این نظام اسلامی به وجود این جوانان عزیز و شایسته و تلاش‌های همه جانبه آن‌ها برای توسعه و پیشرفت کشور است.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: دشمنان نظام بدانند، هیچگاه راه فعالیت علمی و جهادی شهید فخری زاده فراموش نخواهد شد و این جوانان همان گونه که در این ۴۰ سال نشان داده اند قطعا این راه عزیران را با قدرت بیشتر ادامه خواهند؛ و این خاصیت و ویژگی دانشگاه و دانشجویان متعهد و انقلابی است که همیشه پای آرمان‌های این انقلاب ایستاده اند و همچنان خواهند ایستاد.

وی در بخش دیگری سخنانش از مدیرکل ورزش و جوانان استان به خاطر تهیه یک مکان بسیار شایسته برای خانه جوان کرمانشاه تقدیر کرد و گفت: خانه جوان یکی از نماد‌های اصلی و ماندگار است که در کشور بی نظیر می‌باشد.

بازوند ادامه داد: این مجموعه پس از بهره برداری می‌تواند تبدیل به یک پایگاهی ایده پردازی و اتاق فکری برای توسعه و پیشرفت استان شود.

وی همچنین از طرحی برای خانه دار شدن قهرمانان کرمانشاهی خبرداد و گفت: جوانان کرمانشاهی که برای کشور افتخار آفریده اند و در طرح اقدام ملی ثبت نام نکرده اند، در قالب یک تعاونی توسط ورزش و جوانان استان ساماندهی می‌شوند و در این قالب طرح اقدام ملی، زمین و تسهیلات برای ساخت مسکن در اختیار این عزیران قرار می‌گیرد.

استاندار کرمانشاه با تقدیر از همکاری مردم در رعایت محدویت‌های کرونایی اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت شش شهرستان قرمز استان به نارنجی تبدیل شده است و این نشان دهنده همکاری بسیار خوب مردم و فعالیت شبانه روزی معاونین استاندار، مدیران دستگاه‌های مختلف، مجموعه علوم پزشکی، نیروی انتظامی، سپاه و بسیج دارد.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی و قرارگاه عملیاتی حاج قاسم سلیمانی برای موفقیت این طرح زحمات فراوانی کشیدند که جای تقدیر ویژه دارد.

بازوند همچنین هشدار داد: متاسفانه در برخی از شهرک‌های حاشیه‌ای نسبت به رعایت توصیه‌های بهداشتی بی توجه و این یک هشدار جدی برای بازگشت محدودیت هاست. بی گمان این محدودیت‌ها بر معیشت مردم اثر منفی گذاشته و مشکلات جدی برای استان به وجود می‌آورد که باید تدبیر ویژه‌ای برای حل این موضوع اندیشیده شود.

وی عنوان کرد: کرونا شرایط زندگی را برای مردم سخت کرده است و در این شرایط اولویت همه مدیران باید تسهیل گری در کار مردم و به ویژه جوانان باشد و مشکلات مراجعه کنندگان به شکل بسیار سریع تری حل شود.

استاندار در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: در جلسات ستاد ساماندهی نباید تنها به سخنان مدیران بسنده شود و اینگونه نشست‌ها باید تبدیل به فرصتی برای اظهار نظر و بیان دیدگاه‌های جوانان استان و نمایندگان سمن‌ها شود، زیرا آن‌ها بهتر از هر کسی می‌توانند مشکلات این قشر و مطالبات آن‌ها را از دستگاه‌های مختلف را مطرح کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14699
  • 137 بازدید