• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

قیمت شیرینی شب عید در کرمانشاه افزایش نمی‌یابد

  • کد خبر : 5122
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
قیمت شیرینی شب عید در کرمانشاه افزایش نمی‌یابد

به گزارش پاتاق نیوز، علیرضا ناصری اظهار داشت: در ایام عید با توجه به کاهش قدرت خرید مردم و گرانی قیمت مواد اولیه برای پخت شیرینی از جمله شکر قنادی ها نمی توانند تولیدات خود را برای ایام نوروز افزایش دهند. وی با بیان اینکه در حال حاضر شکر به ازای هر کیلوگرم ۶۵۰۰ تومان […]

به گزارش پاتاق نیوز، علیرضا ناصری اظهار داشت: در ایام عید با توجه به کاهش قدرت خرید مردم و گرانی قیمت مواد اولیه برای پخت شیرینی از جمله شکر قنادی ها نمی توانند تولیدات خود را برای ایام نوروز افزایش دهند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شکر به ازای هر کیلوگرم ۶۵۰۰ تومان و قند ۷۵۰۰ تومان فروخته می شود، افزود: امسال میزان فروش شیرینی تاکنون ۴۰ درصد کاهش داشته است.

رئیس اتحادیه قنادان کرمانشاه گفت:  قیمت شیرینی در کمیسیون نظارت تعیین می شود و با وجود افزایش قیمت امسال هیچ گونه تغییر قیمتی در شیرینی نخواهیم داشتیم و البته این اجحاف در حق شیرینی‌پزی‌ها است.

وی عنوان کرد: در ایام نوروز مردم کرمانشاه بیشتر شیرینی‌های خشک نظیر نخودی و فانتزی را خرید می کنند.

ناصری خواستار خرید مردم از مراکز مجاز عرضه شیرینی شد و گفت: در ایام نوروز دست فروشان هم به شیرینی فروشی می پردازند در حالی که جعبه های عرضه شیرینی فاقد آدرس و در مواردی که سبب مسمومیت شده قابل پیگیری نبوده است.

وی بیان داشت: در کرمانشاه ۱۳۵ کارگاه شیرینی پزی و ۲۸۰ واحد عرضه شیرینی، بستنی و آبمیوه وجود دارد که همگی در ایام نوروز فعال هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5122
  • 503 بازدید

برچسب ها