• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021

کاندیداهای احتمالی انتخابات از طرح مطالب هیجانی و غیر مستند جدا خودداری کنند

  • کد خبر : 8905
  • ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
کاندیداهای احتمالی انتخابات از طرح مطالب هیجانی و غیر مستند جدا خودداری کنند

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس هیات بازرسی انتخابات استان تاکید کرد: کاندیداهای احتمالی انتخابات از طرح مطالب هیجانی و غیر مستند جدا خودداری کنند. نشست هیأت بازرسی انتخابات استان به ریاست دکتر کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان تشکیل شد. وی با اشاره به لزوم رعایت اصل بی طرفی، […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس هیات بازرسی انتخابات استان تاکید کرد: کاندیداهای احتمالی انتخابات از طرح مطالب هیجانی و غیر مستند جدا خودداری کنند.

نشست هیأت بازرسی انتخابات استان به ریاست دکتر کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان تشکیل شد.

وی با اشاره به لزوم رعایت اصل بی طرفی، قانونمداری و سلامت انتخابات تصریح کرد: این مهم در اولویت برنامه ریزی ها،  اقدامات و اقدام های مجریان انتخابات در سطح استان است.

دکتر کریمی ادعای مهندسی انتخابات را ظلم بزرگی در حق نیروهای خدوم و دست اندرکاران این مهم در تمامی ارکان نظام دانست و افزود: استانداری کرمانشاه، ستاد انتخابات و به خصوص هیئت بازرسی، به تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حق الناس بودن رای مردم، از آرای ملت به خوبی صیانت نموده و امانت داران صدیقی برای رأی دهندگان خواهند بود.

معاون استاندار در پایان با تاکید بر لزوم ایجاد فضای رقابتی سالم و پرهیز از ایجاد حواشی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان ساخت: نامزدهای احتمالی انتخابات، از طرح مطالب هیجانی و غیر مستند پرهیز نمایند زیرا اینگونه رفتارها در میان جامعه علاوه بر سیاه نمایی، باعث تزریق یاس و ناامیدی به بدنه اجتماعی و بروز بی اعتمادی عمومی می گردد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8905
  • 299 بازدید

برچسب ها