• امروز : شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 6 - رمضان - 1442
  • برابر با : Saturday - 17 April - 2021

لایروبی ۱۰۰ درصدی در شهر کرمانشاه

  • کد خبر : 8798
  • ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
لایروبی ۱۰۰ درصدی در شهر کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، خسرو عیساییان معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: شهرداری‌های مناطق هشتگانه کرمانشاه قبل از شروع بارش‌های پاییزی نسبت به لایروبی صددرصدی معابر، کانال‌ها و جوی‌ها اقدام نموده است. وی افزود: با شروع بارش‌ها شهرداران مناطق و نواحی شهر کرمانشاه به صورت ۲۴ ساعته با حضور در سطح شهر آمادگی کامل جهت […]

به گزارش پاتاق نیوز، خسرو عیساییان معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: شهرداری‌های مناطق هشتگانه کرمانشاه قبل از شروع بارش‌های پاییزی نسبت به لایروبی صددرصدی معابر، کانال‌ها و جوی‌ها اقدام نموده است.
وی افزود: با شروع بارش‌ها شهرداران مناطق و نواحی شهر کرمانشاه به صورت ۲۴ ساعته با حضور در سطح شهر آمادگی کامل جهت ارائه خدمات لازم و مقابله با هرگونه بحران احتمالی در زمینه آبگرفتگی را دارند.
معاون خدمات شهری با اعلام شماره تماس‌های ۳۷۲۹۲۹۰۰ و ۳۷۲۹۳۱۰۰(مرکز پیام شهرداری کرمانشاه) و سامانه ۱۳۷ افزود: شهروندان برای رفع سریع و لحظه‌ای آبگرفتگی می‌توانند با این شماره ها تماس بگیرند.

وی افزود: طی روزهای گذشته در سطح برخی مناطق عملیات رفع آبگرفتگی با موفقیت انجام گرفته و در حال حاضر آبگرفتگی خاصی در هیچ منطقه‌ای گزارش نشده.

عیساییان در پایان ضمن درخواست همکاری از شهروندان در محافظت از جوی‌ها و کانال‌ها افزود: شهروندان با کمک به پرسنل شهرداری هرگونه مسدودی در مسیر عبور آب باران را رفع کنند

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8798
  • 530 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه