۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » شهرداری » گفتگو
  • شناسه : 8798
  • ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
  • 300 بازدید
  • ارسال توسط :
لایروبی ۱۰۰ درصدی در شهر کرمانشاه

لایروبی ۱۰۰ درصدی در شهر کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، خسرو عیساییان معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: شهرداری‌های مناطق هشتگانه کرمانشاه قبل از شروع بارش‌های پاییزی نسبت به لایروبی صددرصدی معابر، کانال‌ها و جوی‌ها اقدام نموده است. وی افزود: با شروع بارش‌ها شهرداران مناطق و نواحی شهر کرمانشاه به صورت ۲۴ ساعته با حضور در سطح شهر آمادگی کامل جهت […]

به گزارش پاتاق نیوز، خسرو عیساییان معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: شهرداری‌های مناطق هشتگانه کرمانشاه قبل از شروع بارش‌های پاییزی نسبت به لایروبی صددرصدی معابر، کانال‌ها و جوی‌ها اقدام نموده است.
وی افزود: با شروع بارش‌ها شهرداران مناطق و نواحی شهر کرمانشاه به صورت ۲۴ ساعته با حضور در سطح شهر آمادگی کامل جهت ارائه خدمات لازم و مقابله با هرگونه بحران احتمالی در زمینه آبگرفتگی را دارند.
معاون خدمات شهری با اعلام شماره تماس‌های ۳۷۲۹۲۹۰۰ و ۳۷۲۹۳۱۰۰(مرکز پیام شهرداری کرمانشاه) و سامانه ۱۳۷ افزود: شهروندان برای رفع سریع و لحظه‌ای آبگرفتگی می‌توانند با این شماره ها تماس بگیرند.

وی افزود: طی روزهای گذشته در سطح برخی مناطق عملیات رفع آبگرفتگی با موفقیت انجام گرفته و در حال حاضر آبگرفتگی خاصی در هیچ منطقه‌ای گزارش نشده.

عیساییان در پایان ضمن درخواست همکاری از شهروندان در محافظت از جوی‌ها و کانال‌ها افزود: شهروندان با کمک به پرسنل شهرداری هرگونه مسدودی در مسیر عبور آب باران را رفع کنند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*