۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » انتظامی
  • شناسه : 8994
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱
  • 190 بازدید
  • ارسال توسط :
مالباختگان به سامانه “نما ” مراجعه کنند

مالباختگان به سامانه “نما ” مراجعه کنند

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از مالباختگانی که مورد دستبرد قرار گرفته اند خواست برای شناسایی اموال مسروقه خود به سمانه ” نما ” مراجعه کنند. محمدرضا امیری رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه ضمن اشاره به راه اندازی سامانه ای برای تسهیل در امر رسیدگی به سرقتها گفت: سامانه نما به همت […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از مالباختگانی که مورد دستبرد قرار گرفته اند خواست برای شناسایی اموال مسروقه خود به سمانه ” نما ” مراجعه کنند.
محمدرضا امیری رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه ضمن اشاره به راه اندازی سامانه ای برای تسهیل در امر رسیدگی به سرقتها گفت: سامانه نما به همت کارشناسان پلیس آگاهی ناجا برای تعیین و تکلیف سریع و دقیق اموال و همچنین حذف تردد مضاعف مالباختگان راه‌اندازی شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه افزود: شناسایی سریع اموال و کاهش هزینه‌ها از جمله مزایای راه‌اندازی این سامانه است.
وی تصریح کرد: مالباختگان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی WWW.Police.Ir و ورود به قسمت اموال کشف شده، شماره سریال کالای مسروقه را وارد و پیگیری کنند.
امیری با اشاره به اینکه  این سامانه به صورت متمرکز بوده شهروندان می‌توانند اموال مسروقه خود را به‌ صورت لحظه‌ای پیگیری کنند یادآور شد: ضروری است شهروندان حتما شماره سریال تمامی اموال خود را یاد داشت کنند تا اگر مورد سرقت قرار گرفت و توسط پلیس کشف شد، قابل شناسایی و تحویل باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*