• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

مبارزه با موادفروشان نیازمند عزم همه دستگاه هاست

  • کد خبر : 3571
  • ۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
مبارزه با موادفروشان نیازمند عزم همه دستگاه هاست

به گزارش” پاتاق نیوز “ مهندس هوشنگ بازوند در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: اعتیاد پدیده خانمان سوزی است که اگر با آن به موقع مقابله نشود اثرات سوئی از خود به جا خواهد گذاشت. وی ادامه داد: امروز اعتیاد یکی از پدیده هایی […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ مهندس هوشنگ بازوند در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: اعتیاد پدیده خانمان سوزی است که اگر با آن به موقع مقابله نشود اثرات سوئی از خود به جا خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: امروز اعتیاد یکی از پدیده هایی است که ده ها هزار نفر در سطح کشور را آلوده کرده که برای مقابله با آن باید به صورت جدی و شبانه روزی تلاش کرد.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه استان ما کم و بیش درگیر بحث مواد مخدر و اعتیاد است، گفت: قدم اول برخورد با خرده فروشان در سطح محله های آلوده و حاشیه ای است تا دسترسی مردم و بخصوص جوانان به مواد کاهش یابد.

وی تصریح کرد: برای این کار نیز باید همه دستگاه های اجرایی و مسئول پای کار باشند و با خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر به صورت قانونی و به شکل قاطعانه برخورد کنند.

بازوند یادآوری کرد: اینکه همه ما به تنهایی از نیروی انتظامی انتظار داشته باشیم که به قضیه ورود کرده و همه افراد را دستگیر کند کار درستی نیست و به طور قطع راه به جایی نخواهد برد.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: بحث دستگیری و برخورد با خرده فروشان و معتادان یک موضوع است و بحث نجات جان افراد گرفتار به این بلای خانمانسوز یک بحث دیگر، همه دستگاه های مسئول اگر به خوبی ورود پیدا کنند می توانیم شاهد کاهش پدیده اعتیاد و ناامن شدن فضا برای خرده فروشان باشیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3571
  • 359 بازدید

برچسب ها