• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

متقاضیان منتظر باز شدن ظرفیت باشند

  • کد خبر : 9214
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱:۲۱
متقاضیان منتظر باز شدن ظرفیت باشند

به گزارش پاتاق نیوز، معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی استان گفت: احتمال تغییر در ظرفیت وجود دارد متقاضیان منتظر اطلاعیه های بعدی باشند. عبدالرضا غفوری معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی استان زمان ثبت‌نام متقاضیان در این طرح، ازساعت ۱۰ صبح ۱۶ آذرماه شروع شد امروز (دوشنبه، ۱۸ آذرماه) به […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی استان گفت: احتمال تغییر در ظرفیت وجود دارد متقاضیان منتظر اطلاعیه های بعدی باشند.
عبدالرضا غفوری معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی استان زمان ثبت‌نام متقاضیان در این طرح، ازساعت ۱۰ صبح ۱۶ آذرماه شروع شد امروز (دوشنبه، ۱۸ آذرماه) به پایان می‌رسد.
عبدالرضا غفوری با اعلام اینکه حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در استان موفق به ثبت نام در طرح ملی مسکن شده اند گفت: به علت محدودیت ظرفیتی که وزارت راه و شهرسازی در این سامانه قائل شده بود و استقبال مردم، ظرفیت با توجه به تعداد اولیه که در نظر گرفته بودند بعد از یک ساعت، تکمیل و سایت بسته شد.
وی خطاب به متقاضیانی که از ثبت‌نام جامانده‌اند، گفت: در آینده نزدیک بعد از پایش اولیه که اتفاق بیافتد متقاضیان واجدشرایط شناسایی می‌شود و احتمال تغییر در ظرفیت وجود دارد.
غفوری، از تمامی متقاضیان خواست بعد از اعلام مجدد به سامانه مسکن ملی به آدرس https://tem.mrud.ir وارد شوند و روند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
وی در پایان یاد آور شد در طرح اقدام ملی مسکن قرار است، ۴۰۰ هزار واحد مسکونی شامل ۲۰۰ هزار واحد در شهر‌های جدید، ۱۰۰ هزار واحد در شهر‌های زیر ۵۰ هزار نفر از سوی بنیاد مسکن و ۱۰۰ هزار واحد در بافت‌های فرسوده احداث شود

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9214
  • 284 بازدید

برچسب ها