• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

محدودیت‌های ترافیکی سالگرد ارتحال امام در کرمانشاه

  • کد خبر : 6747
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
محدودیت‌های ترافیکی سالگرد ارتحال امام در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ “فضل الله شیری”  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اظهار داشت: این محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه عصر امروز (دوشنبه – ۱۳ خرداد) و در خیابان مدرس شهر کرمانشاه برپا می‌شود. وی ادامه داد: با توجه به برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام راحل (ره) در مسجد جامع شهر کرمانشاه، خیابان […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ “فضل الله شیری”  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اظهار داشت: این محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه عصر امروز (دوشنبه – ۱۳ خرداد) و در خیابان مدرس شهر کرمانشاه برپا می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام راحل (ره) در مسجد جامع شهر کرمانشاه، خیابان مدرس از میدان آزادی تا سه راه نواب به صورت مسیر رفت وبرگشت شامل محدودیت تردد و توقف خواهد شد.
سرهنگ شیری یادآور شد: تمامی معابر فرعی و خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به خیابان مدرس مانند کوچه لک‌ها و خیابان فیض آباد نیز شامل این محدودیت خواهند شد.
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: این محدودیت ترافیکی تا پایان مراسم ادامه یافته و انتظار می‌رود رانندگان با ماموران ما همکاری لازم را داشته باشند.
وی گفت: در زمان اجرای طرح ترافیک همکاران ما از هرگونه تردد در مسیر‌های یاد شده خودداری و خودرو‌های پارک شده را نیز به پارکینگ منتقل می‌کنند.
سرهنگ شیری در پایان از رانندگان خواست تا در طول زمان اجرای طرح محدودیت ترافیکی، از خیابان کوهساری به طرف بلوار افشار طوس و خیابان شهدای اشک تلخ به خیابان شریعتی به عنوان مسیر‌های جایگزین استفاده کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6747
  • 195 بازدید

برچسب ها