• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021
فرماندار کنگاور:

محدودیت‌های وضعیت قرمز کرونایی در کنگاور اعمال می‌شود

  • کد خبر : 17843
  • ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
محدودیت‌های وضعیت قرمز کرونایی در کنگاور اعمال می‌شود
کنگاور - فرماندار کنگاور با اشاره به قرمز شدن وضعیت شهرستان از نظر کرونا، گفت: محدودیت‌های شرایط قرمز کرونایی از امروز در کنگاور اعمال می شود.

به گزارش پاتاق نیوز، فرزادالماسی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا در سرسرای بخشداری کنگاور با انتقاد از بی توجهی برخی از دستگاه های اجرایی نسبت به پروتکل های بهداشتی، افزود: همه دستگاه ها باید پاسخگوی عملکرد خود باشند و در این رابطه با ادارات کم توجه برخورد خواهد شد.

فرماندار کنگاور با اشاره به موقعیت جغرافیایی کنگاور در ورودی استان و قرارگیری بر سر شاهراه آسیایی، اظهار داشت: قرمز شدن همزمان کنگاور و برخی از شهرستان های همسایه همچون نهاوند نیازمند توجه و نظارت بیشتر شهروندان بر ارتباطات و مراودات با شهرهای قرمز رنگ است.

به گفته وی، برای کنترل موج پنجم کرونا نیازمند بازآفرینی باورها نسبت به خطر این بیماری و اقناع سازی شهروندان برای رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی هستیم.

وی ادامه داد: برای مقابله اصولی و منطقی با کرونا در کنار رعایت پروتکل های بهداشتی، واکسیناسیون عمومی مردم باید بصورت جدی دنبال شود و واجدین شرایط نیز بدون ترس و استرس به مراکز واکسیناسیون شهرستان مراجعه نمایند.

فرماندار کنگاور با انتقاد از برپایی برخی آیین ها افزود: برگزاری هر گونه مراسمی در شهرستان ممنوع بوده و با مسببین برگزاری مراسمات برخورد خواهد شد.

الماسی در ادامه یادآور شد: تیم‌های ویژه بازرسی نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا از امروز در این شهرستان فعال می شود.

وی افزود: این تیم‌ها نسبت به نظارت بر رعایت مصوبات ستاد کرونا، پروتکل‌های بهداشتی در تمامی صنوف، مراکز ارائه خدمات عمومی و ادارات و دستگاه‌های دولتی سخت‌گیرانه عمل می‌کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17843
  • 48 بازدید