• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

محمد رشیدی:پیگیر مشکلات “کوزران” هستیم

  • کد خبر : 13190
  • ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹
محمد رشیدی:پیگیر مشکلات “کوزران” هستیم

 به گزارش پاتاق نیوز، نماینده کرمانشاه امروز از تعدادی روستاهای بخش کوزران بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت. در بازدید امروز نماینده کرمانشاه از روستاهای بخش کوزران، فرماندار کرمانشاه و جمعی از مسئولان حوزه آب و راه هم حضور داشتند و با تشریح مشکلات روستاهای این بخش، مصوباتی برای پیگیری و رفع […]

 به گزارش پاتاق نیوز، نماینده کرمانشاه امروز از تعدادی روستاهای بخش کوزران بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

در بازدید امروز نماینده کرمانشاه از روستاهای بخش کوزران، فرماندار کرمانشاه و جمعی از مسئولان حوزه آب و راه هم حضور داشتند و با تشریح مشکلات روستاهای این بخش، مصوباتی برای پیگیری و رفع این مشکلات آنها در دستور کار قرار گرفت.

در این بازدید مشکلات روستاهای “چگینی” و “خوره زرده” و “شورابه” و… در حوزه آب و راه و گاز مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای برای رفع مشکلات آنها مطرح شد

روستای چگینی با مشکل مسیر دسترسی نامناسب و کمبود آب مواجه است و در این بازدید مقرر شد بهسازی مسیر ۱۰ کیلومتری این روستا فاز به فاز انجام شود. همچنین مقرر شد برای رفع مشکل آب این روستا نیز مطالعاتی در خصوص حفر چاه صورت گرفته تا از این طریق مشکل آب روستا مرتفع شود.

نماینده مردم کرمانشاه در این بازدید با تاکید بر اینکه نباید به مردم دروغ گفت، اظهار کرد: اگر بگوئیم مشکل راه این روستا ظرف مدت کوتاهی برطرف میشود قطعا حرف دروغی است و من نمیتوانم به مردم دروغ بگویم.

وی افزود: حقیقت این است که اعتبارات ما در حوزه راه روستایی بسیار اندک است و باید تلاش کنیم با پیگیری اعتبارات بیشتر مشکلات راه ها روستایی استان و این روستا را رفع کنیم.

رشیدی تصریح کرد: پیگیری برای جذب اعتبارات جهت آسفالت راه روستایی چگینی و ۱۲ روستای دیگر این مسیر قطعا در دستور کار خواهد بود‌ و تلاش داریم با جذب اعتبارات فاز به فاز آسفالت و بهسازی مسیر ۱۰ کیلومتری روستا را انجام دهیم.

رشیدی تصریح کرد: مشکل آب روستا را هم پیگیری خواهیم کرد و تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات این روستا و سایر روستاهای کرمانشاه بکار خواهیم بست.

در ادامه بازدید از روستاهای بخش کوزران، از روستای خوره زرده و مسیر ناهموار این روستا هم بازدید شد و قرار شد با توجه به وجود سه راه دسترسی به این روستا، یکی از این راه ها انتخاب و تسطیح شود تا تردد مردم این روستا هم با سهولت بیشتری صورت گیرد.

رشیدی همچنین از روستای “شورابه” هم بازدید کرد و با توجه به مشکلات این روستا در حوزه گاز و راه، نماینده کرمانشاه از فرماندار و بخشدار خواست تا در این زمینه چاره اندیشی کرده و حتما برای رفع مشکلات مردم این روستا اقدام کنند.

رشیدی تاکید کرد: پیگیر جذب اعتبار برای گازرسانی به این روستا و ۱۹ روستای بخش کوزران خواهیم بود و راه ارتباطی این روستا هم باید هر چه سریعتر بهسازی شود و در این زمینه هم پیگیری های مربوطه را انجام خواهیم داد.

نماینده کرمانشاه در پایان بازدید از روستاهای بخش کوزران، از این بخش به عنوان یکی از بخش های مهم کرمانشاه یاد کرد وافزود: با تمام توان پیگیر مشکلات کوزران خواهیم بود و تمام وعده های مسئولان برای رفع مشکلات این بخش را پیگیری خواهیم کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13190
  • 211 بازدید

برچسب ها