• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

محکومیت مواضع اخیر ترامپ

  • کد خبر : 5843
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶
محکومیت مواضع اخیر ترامپ

به گزارش پاتاق نیوز،  اتاق اصناف کرمانشاه انزجار از تهدیدات و اقدامات آمریکای جنایتکار علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام می‌دارد. :red_circle: سپاه شجره طیبه انقلاب اسلامی و یادگار جاودانه بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) است که به‌عنوان نهاد انقلابی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی مهم‌ترین نقش را در پاسداری و حراست از […]

به گزارش پاتاق نیوز،  اتاق اصناف کرمانشاه انزجار از تهدیدات و اقدامات آمریکای جنایتکار علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام می‌دارد.
:red_circle: سپاه شجره طیبه انقلاب اسلامی و یادگار جاودانه بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) است که به‌عنوان نهاد انقلابی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی مهم‌ترین نقش را در پاسداری و حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی ایفا کرده و به همین دلیل خار چشم دشمنان ملت ایران، به‌ویژه رژیم صهیونیستی و آمریکا بوده است.
:zap: اظهارات اخیر ترامپ علیه ملت شریف و فهیم ایران، برگ دیگری از سیاست‌های خصمانه آن رژیم را در برابر ملتی مبارز و آزاده آشکار کرد و ما نیز جامعه بزرگ اصناف دروازه نجف اعتقاد راسخ داریم، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز عزیزتر و پرتوان‌تر از هر زمان دیگری رؤیاهای دست‌نیافتنی مستکبران آمریکایی و حامیان آن‌ها را آشفته ساخته و با رهبری هوشمندانه فرمانده کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) همه توطئه‌ها را خنثی و بی‌اثر خواهد کرد.
:large_orange_diamond: ملت ایران سیاست‌های پلید استکبار در منطقه‌ را عمیقاً می‌شناسد و قاطعانه پاسخ خواهد داد. قدرت و موجودیت نیروهای مسلح به‌خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای دفاع از کیان کشور که براساس مبانی دین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به‌وجود آمده، ادامه خواهد یافت و هیچ جریانی حق یاوه‌گویی و اتهام‌زنی به این مجاهدان سرافراز را ندارد.
:mag: اصناف و بازاریان کرمانشاه با اعلام حمایت همه‌جانبه و ناگسستنی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مراتب انزجار خود را از سخنان توهین‌آمیز، بی‌پایه و بی اساس و متوهمانه رییس‌جمهوری آمریکا اعلام می‌کند و چنین اظهاراتی نمی‌تواند از ارادت و پیروی جامعه بزرگ اصناف کشور نسبت به آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری بکاهد.

 اتاق بازرگانی کرمانشاه با تبریک روز پاسدار، اعلام کرد: آمریکا با تروریستی خواندن سپاه نشان داد در اتخاذ تصمیمات مهم، به‌ویژه در تعامل با جهان دچار ناتوانی و رویکرد ماجراجویانه است.

 کاخ سفید با اهداف سلطه طلبانه و در اقدامی غیرمتعارف در عرصه جهانی، روز دوشنبه به‌صورت رسمی با صدور بیانیه، برنامه دولت ترامپ را برای اضافه کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فهرست سازمان‌های اصطلاحاً «تروریستی» خود اعلام کرد.

این نخستین بار است که جامعه جهانی شاهد است کاخ سفید نیروهای مسلح رسمی یک کشور خارجی را به‌عنوان «سازمان تروریستی» معرفی می‌کند و طبق قانون، کنگره آمریکا یک هفته فرصت دارد این تصمیم را تایید یا رد کند.

این اقدام همچون سایر شرارت های سیاستمداران آمریکا محکوم به شکست است، چراکه این کشور تسلیح، هدایت و پناه دادن جریان‌های تروریستی را در کارنامه خود دارد و سپاه به‌عنوان نیرویی از بطن مردم و از جنس مردم همواره حامی مظلومان و مستضعفان بوده است.

بی شک مسئولان دستگاه دیپلماسی و سایر مقامات کشورمان تدابیر و اقدامات لازم را برای مقابله با این اقدام غیرمنطقی دولت ترامپ انجام می‌دهند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه طرح دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی را محکوم می‌کنید و همه ملت ایران می‌دانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ ملت و انقلاب اسلامی ایران است که علاوه بر حفظ امنیت و مسائل دفاعی، در عرصه‌های دیگری همچون سازندگی، عمران، خدمت‌رسانی به محرومان، مسائل فرهنگی و هنری نقش‌آفرینی می‌کند.

استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بارها به بهانه‌های پوچ و به طرق مختلف دنبال ضربه زدن به ملت ایران بوده است.
قطعا نفوذ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ایران در منطقه همچون گذشته ادامه دارد و آمریکا با این اقدام، منافع ملی جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار داده است که نتیجه آن در منطقه قطعا خوب نخواهد بود.

دولت ایران باید توسط سازمان‌های بین‌المللی مرتبط علیه دولت آمریکا اقدامات حقوقی انجام داده و این فرمایش امام خمینی(ره) را فراموش نمی‌کنیم که: اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

آمریکا برای اثبات ادعای خود هرگز قادر به ارائه سند مورد قبول جامعه جهانی نیست، لذا این اقدام نادرست و خلاف شعارهای کلیشه‌ای دفاع از حقوق بشر این دولت است.
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه با تبریک روز پاسدار، اعلام می‌دارد آمریکا با این اقدام نشان داد در اتخاذ تصمیمات مهم، به‌ویژه در تعامل با جهان دچار ناتوانی و رویکرد ماجراجویانه است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5843
  • 341 بازدید

برچسب ها