• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

مدارس کرمانشاه، اسلام‌آبادغرب و دالاهو روز شنبه تعطیل است

  • کد خبر : 11859
  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۷:۵۵
مدارس کرمانشاه، اسلام‌آبادغرب و دالاهو روز شنبه تعطیل است

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اعلام کرد: کلیه مدارس دولتی و غیردولتی ۲ حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرمانشاه، اسلام‌آبادغرب و دالاهو روز شنبه ۲۲ شهریور ماه تعطیل است. مجید یزدانپناه افزود: از آنجا که بیشتر شعبه های اخذ رای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در مدارس این شهرستان ها دایر بود […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اعلام کرد: کلیه مدارس دولتی و غیردولتی ۲ حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرمانشاه، اسلام‌آبادغرب و دالاهو روز شنبه ۲۲ شهریور ماه تعطیل است.

مجید یزدانپناه افزود: از آنجا که بیشتر شعبه های اخذ رای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در مدارس این شهرستان ها دایر بود نیاز است قبل از حضور دانش آموزان مدارس یادشده به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ضدعفونی شود. 

وی اظهار داشت: اکثر فرهنگیان شهرستان‌های کرمانشاه، اسلام‌آبادغرب و دالاهو امروز درگیر برگزاری انتخابات بودند و تا ساعاتی دیگر نیز به شمارش صندوق های رای مشغول هستند لذا فردا را تعطیل اعلام کردیم.
به گزارش خبرنگار ایرنا، با آرای ۶۶۱ هزار نفر از مردم استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه، دوم اسفند ۱۳۹۸ تکلیف ۶ کرسی از هشت کرسی نمایندگی استان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد اما رقابت در ۲ حوزه و بر سر ۲ صندلی دیگر به مرحله دوم کشید.

در دور نخست عبدالرضا مصری و محمد رشیدی از حوزه انتخابیه کرمانشاه، آرش زره‌تن لهونی از حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی، علی رضایی از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین، سید جواد حسینی کیا از سنقروکلیایی و شهریار حیدری از حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب راهی خانه ملت شدند.

اما رقابت سلمان محمدی‌بابازیدی و ابراهیم عزیزی برای یک کرسی باقی‌مانده در شهرستان کرمانشاه و مجتبی بخشی‌پور و نادر نادری در حوزه اسلام‌آباد غرب و دالاهو به دور دوم کشیده است.

ابتدا بنا بود که انتخابات دور دوم ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ برگزار شود اما شیوع ویروس کرونا همه چیز را به هم ریخت و این انتخابات را هم پنج ماه عقب انداخت و به ۲۱ شهریور موکول کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11859
  • 149 بازدید

برچسب ها