• امروز : پنج شنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - رمضان - 1442
  • برابر با : Thursday - 22 April - 2021

مدیران باید شرایط ماندگاری سرمایه‌گذاران را فراهم کنند

  • کد خبر : 7267
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
مدیران باید شرایط ماندگاری سرمایه‌گذاران را فراهم کنند

به گزارش پاتاق نیوز، فضل الله رنجبر در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه، با اشاره به تحریم های اخیر آمریکا، گفت: این تحریم ها شرایط اقتصادی را برای مردم دشوار کرده، اما با توجه به تجربه بیش از چهل ساله در این حوزه به راحتی میت وانیم با تکیه بر اصل وحدت، اطاعت از رهبری و […]

به گزارش پاتاق نیوز، فضل الله رنجبر در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه، با اشاره به تحریم های اخیر آمریکا، گفت: این تحریم ها شرایط اقتصادی را برای مردم دشوار کرده، اما با توجه به تجربه بیش از چهل ساله در این حوزه به راحتی میت وانیم با تکیه بر اصل وحدت، اطاعت از رهبری و حمایت از دولت از این شرایط عبور کنیم.

وی افزود: با تکیه بر شعار مهم رونق تولید و مضاعف کردن کار و تلاشمان می توانیم موجبات امید را برای مردم فراهم کرده و دشمنان نظام و انقلاب را ناامید کنیم.

رنجبر در ادامه با اشاره به نزدیکی فصل گرما و افزایش موارد آتش سوزی مراتع و جنگل ها، گفت: امسال به برکت بارندگی های خوبی که داشتیم پوشش جنگلی و مراتع رشد خوبی داشته و باید بیش از هر زمان مراقب آتش سوزی ها باشیم، چرا که با توجه به این وضعیت، کوچکترین اتفاق می تواند آتش سوزی گسترده را رقم بزند.

وی افزود: در حال حاضر روزانه چندین مورد آتش سوزی مراتع و جنگل ها گزارش می شود و باید همه دستگاه ها و بویژه رسانه ها برای اطلاع رسانی و آگاهی به مردم در خصوص مراقبت از سرمایه های طبیعی پای کار بیایند.

فرماندار کرمانشاه از آماده باش دستگاه های مربوطه در این زمینه خبر داد و افزود: دستگاه هایی مانند یگان حفاظت، منابع طبیعی، محیط زیست، جهاد کشاورزی، هلال احمر، دهیاری و بخشداری همه پای کار هستند و آماده باش این دستگاه ها باید تا پایان فصل گرما ادامه داشته باشد.

رنجبر در این جلسه گریزی هم به رونق تولید زد و افزود: شعار امسال با عنوان “رونق تولید” از اهمیت بسیاری برخوردار است، چرا که راهکار اساسی برای خروج از مشکلات اقتصادی فعلی محسوب می شود.

وی افزود: اگر تولید رونق گرفته و واحدهای راکد احیا شوند، به سمت کاهش بیکاری پیش خواهیم رفت و با کاهش بیکاری می توانیم در حوزه های مختلف اقتصادی مستقل شده و به خودکفایی برسیم.

رنجبر با اشاره به لزوم استفاده از توان بخش خصوصی در حوزه های مختلف اقتصادی کشور و استان، گفت: دولت به تنهایی نمی تواند بر تمام مشکلات اقتصادی فائق بیاید و باید در این زمینه از توان و ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود.

وی به ورود سرمایه گذاران به استان اشاره کرد و افزود: به همت استاندار در حال حاضر شاهد ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی به استان هستیم و حال که این شرایط فراهم شده باید همه تلاش کنیم تا شرایط کار را برای سرمایه گذاران تسهیل و زمینه ماندگاری آنها در استان را فراهم کنیم.

وی افزود: باید حرمت سرمایه گذاران را نگه داریم و مدیران پا به پای سرمایه گذار، برای کسب مجوز اقدام کنند.

فرماندار کرمانشاه در ادامه گردشگری را یکی از فرصت ها و ظرفیت های اقتصادی مهم استان برشمرد و افزود: همه باید برای رونق بیش از پیش گردشگری استان و استفاده از این ظرفیت مهم در راستای اشتغال زایی تلاش کنیم.

وی از تاقبستان به عنوان یکی از ظرفیت های مهم گردشگری کرمانشاه نام برد و افزود: همه باید تلاش کنیم تا طرح جامع ساماندهی این مجموعه شتاب بیشتری بگیرد.

وی از حضور سرمایه گذار بخش خصوصی برای احیا و رونق سراب نیلوفر هم خبر داد و افزود: برای احیای سراب یاوری هم آمادگی داریم تا با ورود سرمایه گذار بخش خصوصی اقدام کنیم و در این مکان امکانات تفریحی و توریسی راه اندازی کنیم.

رنجبر به برگزاری جشنواره ملی پویانمایی در ۱۸ تا ۲۱ تیر هم اشاره ای داشت و افزود: این جشنواره با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در استان برگزار می شود و  از همه دستگاه های شهرستان می خواهیم مشارکت لازم را در این زمینه داشته باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7267
  • 183 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه