• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

مدیرکل جدید صدا و سیما مرکز کرمانشاه معرفی شد

  • کد خبر : 4919
  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
مدیرکل جدید صدا و سیما مرکز کرمانشاه معرفی شد

به گزارش پاتاق نیوز، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل صدا و سیما مرکز کرمانشاه با حضور علی دارابی معاون استانهای صدا و سیما، بازوند استاندار کرمانشاه، ماموستا محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه و دیگر مسئولان استانی صبح امروز  برگزار شد. استاندار کرمانشاه در این مراسم ضمن تشکر از رسانه ملی برای پوشش حضور با […]

به گزارش پاتاق نیوز، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل صدا و سیما مرکز کرمانشاه با حضور علی دارابی معاون استانهای صدا و سیما، بازوند استاندار کرمانشاه، ماموستا محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه و دیگر مسئولان استانی صبح امروز  برگزار شد.

استاندار کرمانشاه در این مراسم ضمن تشکر از رسانه ملی برای پوشش حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: صدا و سیما یکی از اثرگذارترین ظرفیتها برای توسعه یک استان است که می تواند با همکاری مردم تهدیدها را به فرصت تبدیل کند که در بحث زلزله سال گذشته این موضوع را شاهد بودیم.

مهندس بازوند افزود: در کرمانشاه ظرفیتهای زیادی وجود دارد و وظیفه ما این است که جمله مقام معظم رهبری را که فرمودند: «کرمانشاه سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی است» را در جهت توسعه استان تشریح و بر چالش های پیش رو غلبه کنیم.

وی اظهار داشت: امیدواریم این چهره ی زیبا را در سال ۹۸ به خوبی معرفی و موانع سرمایه گذاری در استان را بر طرف کنیم و صدا و سیما در این زمینه نقش بسزایی دارد.

استاندار کرمانشاه همچنین به برگزاری جشنواره پویانمایی که سال اینده در کرمانشاه برگزار می شود اشاره کرد و افزود: سعی ما این است که با همکاری صدا و سیما با برگزاری این جشنواره یک نشاط اجتماعی و آرامش روانی را برای مردم استان بخصوص مناطق زلزله زده به ارمغان آوریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4919
  • 402 بازدید

برچسب ها