• امروز : چهارشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 7 - ذو القعدة - 1442
  • برابر با : Wednesday - 16 June - 2021

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه معرفی شد

  • کد خبر : 7609
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۱۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه معرفی شد

به گزارش پاتاق نیوز،  مراسم تودیع حجت‌الاسلام رحیم جعفری و معارفه بهرام فاضلی‌زاد به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه امروز (٢۵ تیر)  با حضور فقهی زاده(معاون قرآن و عترت) و غیاثی ندوشن(مدیرکل هماهنگی امور استان ها) وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت کرمانشاه برگزار شد.مدیرکل سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

به گزارش پاتاق نیوز،  مراسم تودیع حجت‌الاسلام رحیم جعفری و معارفه بهرام فاضلی‌زاد به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه امروز (٢۵ تیر)  با حضور فقهی زاده(معاون قرآن و عترت) و غیاثی ندوشن(مدیرکل هماهنگی امور استان ها) وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت کرمانشاه برگزار شد.
مدیرکل سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در این مراسم، با بیان اینکه کرمانشاه خلاصه‌ای ایران از نظر تاریخی، فرهنگی، تمدنی و اقلیمی است، اظهار داشت:در ٢,۵ سال حضورم در سمت مدیرکلی ارشاد تلاش کردم بخش هویت‌سازی با محوریت شهرستان‌ها را شروع کنیم همچون«خانه تنبور» در دالاهو، «خانه هوره» در اسلام‌آباد غرب، «خانه مور» در هرسین و «خانه سیاه‌چمانه» در اورامانات را بدین منظور ایجاد کردیم.
وی با اشاره به برگزاری بیش از ٣ هزار برنامه فرهنگی در زمان تصدی‌اش، گفت: در سال ٩٨ بحث مشاهیر و مفاخر کرمانشاه مانند یارمحمدخان کرمانشاهی، میرزا احمد الهامی، خانواده جلیلی، میرزارضای کلهر و… را در دست کار قرار دادیم.
جعفری یکی از اولویت‌های خود را رشد پرسنل اداره ارشاد و استفاده آنان در سمت‌های مدیریتی عنوان کرد و بیان کرد: سعی کردیم بیشتر از نیروها و کارکنان خود اداره ارشاد در مدیریت این اداره استفاده بکنیم.
مدیرکل سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: برای زیرساخت ٢ معنا در نظر دارم یکی در بحث ساختمان‌ها، پروژه‌ها و مراکز فرهنگی ساخته شده و در حال ساخت استان که به بیش از ٧٠ هزار مترمربع می‌رسد و سرانه فضای فرهنگی استان کرمانشاه را به بیش از یک‌متر می‌رساند در حالیکه سرانه کشور نیم متر است و معنای دیگر زیرساخت از نظر بنده ارتباط، انس، الفت، صمیمیت، همدلی و هم‌افزایی در بین اصحاب فرهنگ و هنر است که این رمز و راز موفقیت فرهنگ است.
مدیرکل جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه نیز در ادامه  این مراسم، اظهار داشت: سعی می‌کنم به تولید معتقد و باورمند باشم، تأکید بنده بر تولیدات در حوزه نیروی انسانی و حوزه‌ی فرهنگی، هنری و اجتماعی است.
بهرام فاضلی‌زاد با بیان اینکه عرصه فرهنگ عرصه سختی است، گفت: فرهنگ مبنا و زیربناست و ظرافت‌های بسیار ویژه‌ای دارد.
وی تصریح کرد: در کارم به خرد جمعی باور دارم و از اصحاب فرهنگ و هنر کمک می‌گیرم.
گفتنی است، بهرام فاضلی‌زاد از مدیران فرهنگی استان است که سابقه معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و ریاست مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر کرمانشاه را در کارنامه دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7609
  • 230 بازدید

برچسب ها