موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » شهرداری
  • شناسه : 12424
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
  • 18 بازدید
مدیریت محلات کرمانشاه به مردم واگذار می‌شود

مدیریت محلات کرمانشاه به مردم واگذار می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، شهردار کرمانشاه گفت: قصد داریم مدیریت محلات شهری را به مردم واگذار کنیم و اجازه بدهیم مردم مشکلات خود را حل کنند. سعید طلوعی امروز در حاشیه افتتاح مرکز توانمند‌سازی بانوان واقع در شهرک دولت‌آباد، اظهار داشت: با افتتاح این گونه مراکز در محلات و تعریف کارکرد مناسب برای این مراکز، قصد […]

به گزارش پاتاق نیوز، شهردار کرمانشاه گفت: قصد داریم مدیریت محلات شهری را به مردم واگذار کنیم و اجازه بدهیم مردم مشکلات خود را حل کنند.

سعید طلوعی امروز در حاشیه افتتاح مرکز توانمند‌سازی بانوان واقع در شهرک دولت‌آباد، اظهار داشت: با افتتاح این گونه مراکز در محلات و تعریف کارکرد مناسب برای این مراکز، قصد داریم مدیریت محلات شهری را به مردم واگذار کنیم و اجازه بدهیم مردم مشکلات خود را حل کنند.

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: مردم به بهترین شکل می‌توانند مشکلات محلات خود را شناسایی کرده و آن را حل کنند، چرا که در سابقه کشور نیز شاهد نتایج بسیار موفقی از این نوع مدیریت به وسیله مردم هستیم.

وی اضافه کرد: مراکز توانمدسازی بانوان در راستایی ایجاد اشتغال پایدار و کارا در بین بانوان مناطق کم‌برخوردار شهر کرمانشاه احداث شده است و قصد داریم در آینده با گسترش این مراکز زمینه اشتغال بانوان را در کرمانشاه را فراهم کنیم.

وی یادآور شد: فعالیت شهرداری کرمانشاه در توجه به مناطق کم برخوردار کرمانشاه حائز اهمیت بوده است و عملیات عمرانی  و فعالیت خدماتی که در این محلات انجام شده است قابل ستایش است.

گفتنی است، مرکز توانمندبخشی بانوان در محله دولت آباد با هدف کارآفرینی و ایجاد اشتغال بانوان محلات کم برخوردار بازسازی و نوسازی شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*