• امروز : دوشنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 17 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Monday - 26 July - 2021

مدیر کل جدید کمیته امداد استان کرمانشاه معرفی شد

  • کد خبر : 7131
  • ۰۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
مدیر کل جدید کمیته امداد استان کرمانشاه معرفی شد

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خدرویسی مدیرکل سابق کمیته امداد استان کرمانشاه در این مراسم به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این نهاد در ۴ سال اخیر پرداخت و گفت: کمیته امداد کرمانشاه در زمینه اشتغالزایی طی این مدت، بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال، توانمندسازی و خودکفایی مددجویان هزینه کرده است.وی همچنین با اعلام […]

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خدرویسی مدیرکل سابق کمیته امداد استان کرمانشاه در این مراسم به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این نهاد در ۴ سال اخیر پرداخت و گفت: کمیته امداد کرمانشاه در زمینه اشتغالزایی طی این مدت، بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال، توانمندسازی و خودکفایی مددجویان هزینه کرده است.
وی همچنین با اعلام اینکه کرمانشاه جزء سه استان برتر احداث مسکن برای محرومان و نیازمندان است، افزود: این نهاد توانسته در این مدت بیش از هفت هزار واحد مسکونی برای مددجویان احداث کند.
خدرویسی خاطرنشان کرد: همچنین مردم استان کرمانشاه رتبه اول کشوری را در کمک رسانی به مردم سیل زده شمال و لرستان بدست آورده اند.
مدیر کل جدید کمیته امداد استان کرمانشاه نیز بر افزایش شمار مراجعه کنندگان این نهاد خبر داد و گفت: شرایط اقتصادی ۲ ساله کشور حجم مراجعه کنندگان به این نهاد را افزایش داده که در راستای خدمت رسانی به نیازمندان و محرومان جامعه باید توجه ویژه‌تر به این نهاد از نظر اعتباری شود.
محسن رخصی افزود: خدمت به فقرا و محرومان یکی از توفقیات الهی است که خداوند متعال نصیب کارکنان این نهاد کرده که باید قدردان آن باشیم.
در پایان این مراسم از خدمات خدرویسی مدیرکل سابق کمیته امداد استان قدردانی و محسن رخصی بعنوان مدیرکل جدید کمیته امداد استان کرمانشاه معرفی شد.
لازم به ذکر است، حسین خدرویسی به عنوان معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کشور منصوب شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7131
  • 347 بازدید

برچسب ها