• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

مراحل ساخت بیمارستان اسلام آبادغرب مطلوب نیست

  • کد خبر : 9150
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲:۱۶
مراحل ساخت بیمارستان اسلام آبادغرب مطلوب نیست

به گزارش پاتاق نیوز، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه بر اتمام هر چه سریعتر ساخت بیمارستان اسلام آبادغرب تاکید کرد.مهندس مهرداد سالاری در جلسه با مهندس محمد جعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: روند ساخت و ساز در مناطق زلزله زده اعم از پروژه های مسکن مهر و ساخت مناطق مسکونی از […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه بر اتمام هر چه سریعتر ساخت بیمارستان اسلام آبادغرب تاکید کرد.
مهندس مهرداد سالاری در جلسه با مهندس محمد جعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: روند ساخت و ساز در مناطق زلزله زده اعم از پروژه های مسکن مهر و ساخت مناطق مسکونی از روند خوبی برخوردار بوده اما ساخت بیمارستان اسلام آباد غرب به هیچ عنوان مناسب نیست و  از روند ساخت آن گله مند هستیم.

وی بیان داشت: بیمارستان اسلام آبادغرب در زلزله دو سال گذشته دچار خسارت های زیادی شد که بعد از دو سال از روند ساخت مطلوبی برخوردار نیست.

وی با بیان اینکه ساخت و بازسازی این بیمارستان از دغدغه های مردم می باشد، تصریح کرد: مراحل ساخت این پروژه مطلوب نیست و ما از این روند گله مند هستیم و در این راستا جلسات مختلفی با وزیر محترم راه و شهرسازی و معاونین وزیر داشتیم که امیدواریم این روند سرعت بگیرد و ساخت آن هر چه سریعتر به اتمام برسد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: ما در جلسات شورای فنی استان روند ساخت تمام پروژه ها را کنترل و با دقت بر روند ساخت آنها نظارت می کنیم و از عوامل ذیربط در ساخت این بیمارستان می خواهیم که تلاش های خود را برای اتمام هر چه سریعتر آن بکار گیرند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9150
  • 341 بازدید

برچسب ها