• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021

مراسم شادپیمایی عروسک‌ها در کرمانشاه برگزار می‌شود

  • کد خبر : 7398
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
مراسم شادپیمایی عروسک‌ها در کرمانشاه برگزار می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، هم زمان با دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی در این استان، مراسم شادپیمایی عروسک‌ها برگزار می‌شود. این مراسم که با حضور عروسک‌های مختلف غول‌پیکر، نخی، اسفنجی، تن‌پوش، و…برگزار می‌شود، از ساعت۱۷:۳۰ تا ۱۹  امروز چهارشنبه ۱۹ تیرماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد. محل برگزاری این مراسم نیز از محل سه راه مسکن تا […]

به گزارش پاتاق نیوز، هم زمان با دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی در این استان، مراسم شادپیمایی عروسک‌ها برگزار می‌شود.

این مراسم که با حضور عروسک‌های مختلف غول‌پیکر، نخی، اسفنجی، تن‌پوش، و…برگزار می‌شود، از ساعت۱۷:۳۰ تا ۱۹  امروز چهارشنبه ۱۹ تیرماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد.

محل برگزاری این مراسم نیز از محل سه راه مسکن تا در ورودی آثار تاریخی تاق بستان در شهر کرمانشاه است.

در مراسم شادپیمایی عروسک‌ها، علاوه بر اجرای عروسک‌ها، برنامه‌های جنبی دیگری همچون؛ ایستگاه نقاشی متری توسط اعضای برگزیده مسابقه‌های بین‌المللی نقاشی، اجرای بالن آرزوها، و.. نیز به اجرا درخواهد آمد.

مراسم شادپیمایی عروسک‌ها به بهانه برگزاری دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران، از ۱۸ تا ۲۰ تیرماه به میزبانی استانداری کرمانشاه برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7398
  • 264 بازدید

برچسب ها