• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

مراقب تبلیغات قالیشویی‌های غیرمجاز باشید + تعرفه شستن فرش

  • کد خبر : 9718
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
مراقب تبلیغات قالیشویی‌های غیرمجاز باشید + تعرفه شستن فرش

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس اتحادیه قالیشویی‌های کرمانشاه با بیان اینکه تعرفه قالیشویی‌های کرمانشاه تا پایان سال تغییری نخواهد کرد، گفت: از مردم درخواست داریم با نزدیک شدن ایام خانه‌تکانی عید فرش خود را برای شست و شو صرفا به مراکز معتبر بسپارند. محمود فیضی با اشاره به نرخی که برای ارائه خدمات قالیشویی‌های کرمانشاه تعیین […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس اتحادیه قالیشویی‌های کرمانشاه با بیان اینکه تعرفه قالیشویی‌های کرمانشاه تا پایان سال تغییری نخواهد کرد، گفت: از مردم درخواست داریم با نزدیک شدن ایام خانه‌تکانی عید فرش خود را برای شست و شو صرفا به مراکز معتبر بسپارند.

محمود فیضی با اشاره به نرخی که برای ارائه خدمات قالیشویی‌های کرمانشاه تعیین شده، اظهار کرد: هزینه شست و شوی هر متر مربع فرش دستباف هفت هزار تومان، هر مترمربع فرش ماشینی ۳۱۰۰ تومان و هر مترمربع موکت ۱۳۰۰ تومان است.

وی ادامه داد: بابت شست و شوی پتوی یک نفره نیز ۷۱۰۰ تومان و پتوی دو نفره ۹۱۰۰ تومان اخذ می‌شود.

رئیس اتحادیه قالیشویی‌های کرمانشاه هزینه خاک‌گیری هر مترمربع فرش دستباف را هم ۱۲۰۰ تومان و فرش ماشینی را ۸۰۰ تومان اعلام کرد.

به گفته فیضی، این تعرفه‌ها تا پایان سال ثابت خواهد بود و افزایشی در قیمت و تعرفه خدمات قالیشویی‌های کرمانشاه نداریم.

وی درباره هزینه حمل و نقل فرش نیز افزود: این هزینه به صورت توافقی و بر اساس کیلومتر تعیین می‌شود و به توافق قالیشویی و مشتری بستگی دارد.

رئیس اتحادیه قالیشویان کرمانشاه از فعالیت بیش از ۶۰ قالیشویی مجاز و دارای پروانه در شهر کرمانشاه خبر داد و عنوان کرد: مردم صرفا باید فرش خود را به این مراکز مجاز بسپارند و اگر از داشتن پروانه کسب یک قالیشویی اطمینان ندارند، از اتحادیه سوال کنند.

فیضی با اشاره به فعالیت مراکز غیرمجازی که گاهی در فضای مجازی تبلیغ می‌کنند، افزود: مسئولیت هرگونه مشکل و یا آسیب به فرش توسط این واحدهای غیرمجاز بر عهده اتحادیه نیست.

وی ادامه داد: به علاوه افراد حتما باید قبل از تحویل فرش به قالیشویی اگر مشکلی در فرش وجود دارد، اطلاع دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9718
  • 263 بازدید

برچسب ها