• امروز : یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Sunday - 1 August - 2021

مرثیه ای برای عدالت

  • کد خبر : 3246
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
مرثیه ای برای عدالت

به گزارش” پاتاق نیوز “اپیزود اول: صادق زیبا کلام رسما اعلام کرده من “لیبرال هستم” و “اسرائیل را به رسمیت می شناسم” بیش از صدها مصاحبه را تا به حال بر علیه مواضع نظام با رسانه های خارجی انجام داده؛ در تمام فتنه ها از ۷۸ تا ۸۸ و ۹۶ همواره بر طبل اغتشاش و […]

به گزارش” پاتاق نیوز “اپیزود اول: صادق زیبا کلام رسما اعلام کرده من “لیبرال هستم” و “اسرائیل را به رسمیت می شناسم” بیش از صدها مصاحبه را تا به حال بر علیه مواضع نظام با رسانه های خارجی انجام داده؛ در تمام فتنه ها از ۷۸ تا ۸۸ و ۹۶ همواره بر طبل اغتشاش و تحریک مردم و سیاه نمایی چهره انقلاب در خارج از کشور نقش داشته و از دروغ بستن به حضرت امام خمینی( ره) تا حرف های بی ربط زدن درباره رهبری همواره پیشتاز بوده. ایشان تا به حال یک روز را در زندان جمهوری اسلامی سپری نکرده و هرگز هم از مواضع خودش دست نکشیده.
اپیزود دوم: حسن عباسی در زمان جنگ در خط مقدم قرار داشته. در جنگ جانباز شده و بارها تا مرز شهادت پیش رفته؛ همواره مدافع نظام و رهبری بوده و در تمام عرصه ها به صورت مستدل و مستند روشنگری کرده. در همه فتنه ها عمارگونه صفوف دشمن را با صحبت هایش آزار داده و همواره شبکه های ضد انقلاب او را ترور شخصیت کرده اند.  همواره مدافع نگاه الهی و توحیدی بوده و همواره سعی کرده از کیان اسلام در همه مقوله ها دفاع کند و جزء معدود کسانی است که بدون هیچ چشم داشتی مشغول تربیت نسل انقلابی است.

اپیزود سوم: همواره استاندارد های دو گانه مسئله ای بوده که ذهن عدالت خواهان را به خود مشغول کرده، چطور می شود شخصی با مواضع و عملکرد زیباکلام آزادانه بر سر سفره نظام ارتزاق کند و بر آن چنگ بزند ولی حسن عباسی که چه در جنگ سخت و چه در جنگ نرم جانباز است و همواره ساده زیستانه و مخلصانه از آرمان های انقلاب دفاع کرده در زندان بسر ببرد؟
اپیزود چهارم: رئیس جمهور حقوقدان محترم همواره اعلام کرده اند من “مجری و ناظر قانون اساسی” هستم. آیا در قانون اساسی دفاع از مبانی اسلامی و انقلاب وظیفه شما نیست؟ چرا با وجودی که روزانه صدها سلبریتی و روشنفکر مثل صادق زیباکلام انواع توهین ها را به اسلام و مردم می کنند شما از آنها شکایت نمی کنید؟ مگر وظیفه رئیس جمهور نیست که از حریم مردم و اسلام دفاع کنید؟ شاید حریم و شان شخص حسن روحانی مقدس تر از حریم اسلام و مردم است؟

 این ضرب المثل “سنگ را بسته اند و سگ را آزاد گذاشته اند” وصف حال امروز است.
به قول شهید آوینی: “همه در جمهوری اسلامی آزادند الا حزب الهی ها!”.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3246
  • 418 بازدید

برچسب ها