• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

مردم حق دارند عملکرد دستگاه‌های مختلف را نقد کنند/ مدیران پاسخگو باشند

  • کد خبر : 11431
  • ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۱
مردم حق دارند عملکرد دستگاه‌های مختلف را نقد کنند/ مدیران پاسخگو باشند

به گزارش پاتاق نیوز ، استاندار کرمانشاه: حل مشکلات مردم باید اولویت اصلی مدیران باشد و اگر بنا به دلایلی در حوزه ای نمی‌توانند مشکلی را حل کنند حتما دلایل این موضوع را با مردم در میان بگذارند و در جایی که لازم است حتما عذرخواهی کنند. هوشنگ بازوند در نشست شورای اداری بخش دینور از توابع […]

به گزارش پاتاق نیوز ، استاندار کرمانشاه: حل مشکلات مردم باید اولویت اصلی مدیران باشد و اگر بنا به دلایلی در حوزه ای نمی‌توانند مشکلی را حل کنند حتما دلایل این موضوع را با مردم در میان بگذارند و در جایی که لازم است حتما عذرخواهی کنند.

هوشنگ بازوند در نشست شورای اداری بخش دینور از توابع شهرستان صحنه که با حضور معاون عمرانی استاندار، نماینده مردم صحنه، هرسین و کنگاور در مجلس و مدیران کل دستگاه‌های مختلف اجرایی و خدماتی برگزار شد، اظهار داشت: ‌مصوبات جلسات شورای اداری شهرستان‌ها و بخش‌ها برای تمامی دستگاه‌ها لازم الاجراست و مانند دیگر مصوبات باید به عنوان یک اولویت، اجرایی شوند.

وی افزود: حاصل سفر سال گذشته به بخش دینور، ۲۶ مصوبه بود که ۲۰ مصوبه آن‌ اجرایی شده است و دلایل عدم انجام مابقی مصوبات را پیگیری می‌کنیم.

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: در این سفر نیز ۱۲ مصوبه با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف داشتیم که مدیران دستگاه‌های مختلف روند اجرایی شدن آن‌ها را پیگیری کنند.
 
 وی افزود: مردم حق دارند نقدهای خود را به صورت شفاف نسبت به عملکرد دستگاه‌های مختلف بیان کنند و مدیران هم باید با خوشرویی به مسائل مطرح شده توسط مردم گوش فرادهند و پاسخگوی آن‌ها باشند.

 بازوند تاکید کرد: حل مشکلات مردم باید اولویت اصلی مدیران باشد و اگر بنا به دلایلی در حوزه‌ای نمی‌توانند مشکلی را حل کنند حتما دلایل این موضوع را با مردم در میان بگذارند و در جایی که لازم است حتما عذرخواهی کنند.

 وی عنوان کرد: رضایی نماینده مردم صحنه، هرسین و کنگاور در مجلس شورای اسلامی به شکل جدی دغدغه‌ی توسعه این مناطق را دارند و با حساسیت مسائل و مشکلات مردم‌ را پیگیری می‌کنند.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: چهار بانده شدن جاده سنقر به بیستون هم اکنون در دست اجراست، البته برنامه‌ریزی کرده‌ایم که عملیات اجرایی پروژه علاوه بر سنقر، از سمت بیستون نیز وارد فاز اجرایی شود چرا که حجم تصادفات در این مسیر زیاد است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11431
  • 144 بازدید

برچسب ها