• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

مردم در عزای سیدالشهدا (ع) موازین بهداشتی را رعایت کنند

  • کد خبر : 11369
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
مردم در عزای سیدالشهدا (ع) موازین بهداشتی را رعایت کنند

به گزارش پاتاق نیوز ، مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: از مردم در خواست داریم برای حفظ سلامتی خود، بزرگان و کسانی که بیماری زمینه‌ای دارند در عزای سیدالشهدا (ع) موازین بهداشتی را رعایت کنند. عباس سروری با تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا و یاران باوفایش در واقعه کربلا، در خصوص برنامه‌های محافل سرور و […]

به گزارش پاتاق نیوز ، مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: از مردم در خواست داریم برای حفظ سلامتی خود، بزرگان و کسانی که بیماری زمینه‌ای دارند در عزای سیدالشهدا (ع) موازین بهداشتی را رعایت کنند.

عباس سروری با تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا و یاران باوفایش در واقعه کربلا، در خصوص برنامه‌های محافل سرور و سالار شهیدان حسین (ع)، اظهار داشت:مردم استان ،شریف و نجیب و نوعدوست هستند، مردم کرمانشاه این روزها به سمت الگوسازی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای فاصله‌گذاری اجتماعی، زدن ماسک و کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا و کم کردن کار پرسنل درمان و بهداشت در کشور پیش می‌روند.

وی ادامه داد: برنامه‌های این ایام علی‌رغم تلاش مسؤولان ذی‌ربط در خصوص برگزاری محافل سیدالشهدا به لحاظ رعایت مسئولیت اجتماعی با تلاش روسای هیئات، منبری‌ها و تمام دست اندکاران هیأت‌ها در راستای تشویق مردم با رعایت موازین بهداشتی و حفظ سلامتی هم‌نوعان در حال برگزاری است.

مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه محافل سیدالشهدا (ع) را کارگشا و مشکل‌گشا دانست و گفت: دهه اول محرم دهه امر به معروف و نهی از منکر است، لذا از مردم در خواست داریم برای حفظ سلامتی خود، بزرگان و کسانی که بیماری زمینه‌ای دارند در عزای سیدالشهدا (ع) موازین بهداشتی را رعایت کنند.

وی با تاکید بر هر منزل یک حسینه، ادامه داد: همواره توصیه ما با توجه به شیوع ویروس کرونا  به اصول در خانه ماندن و عزاداری در منزل است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11369
  • 169 بازدید

برچسب ها