• امروز : یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - شوال - 1443
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022
هشدار استاندار کرمانشاه؛

مردم رعایت نکنند بحران کرونا در کرمانشاه وخیم‌تر می‌شود

  • کد خبر : 14006
  • ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
مردم رعایت نکنند بحران کرونا در کرمانشاه وخیم‌تر می‌شود
استاندار کرمانشاه: وضعیت استان کرمانشاه به لحاظ آمار مبتلایان و روند افزایشی تعداد فوتی‌ها بسیار نگران کننده می باشد و عبور از این بحران نیازمند مشارکت جدی مردم است.

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که به ریاست رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: وزارت بهداشت در نشست امروز ستاد ملی کرونا، با توجه به شرایط موجود اعمال مجموعه‌ای گسترده از محدودیت‌های جدید را در قالب یک مصوبه پیشنهاد کرد که بر اساس این مصوبه محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای گروه‌های چهارگانه مشاغل بر اساس وضعیت نارنجی و یا قرمز بودن شهر‌ها اعمال می‌شود.

وی افزود: مقرر شد این مصوبه توسط سازمان امور استخدامی و قرارگاه مبارزه با کرونا بررسی و تا پنج‌شنبه نظر نهایی را اعلام کنند تا از شنبه در سراسر کشور اجرایی شود.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: ستاد استانی کرونا نیز روز پنج شنبه تشکیل جلسه می دهد که در این روز وضعیت شهرستان‌ها تعیین خواهد شد و بر اساس آن محدودیت‌ها اعمال می‌شود.

بازوند تصریح کرد: هم اکنون وضعیت استان کرمانشاه بسیار حاد است و به غیر از شهرستان دالاهو بقیه شهرستان‌ها در وضعیت قرمز و بحرانی به سر می‌برند.

وی هشدار داد: اگر مردم رعایت نکنند استان گرفتار یک بحران بسیار حاد خواهد شد و مجبوریم تعطیلی‌های گسترده‌ای را اعمال کنیم.

استاندار کرمانشاه افزود: روز گذشته در استان کرمانشاه ۱۹ نفر بر اثر کرونا جان باخته اند که یک آمار بی سابقه و وحشتناک است.

بازوند با بیان اینکه هنوز تعدادی از مردم پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند، گفت: عاجزانه از مردم خواهش می‌کنیم برای نجات جان عزیزانشان دستور العمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

وی اظهار داشت: در طول این یک هفته از طریق رسانه‌ها و صداوسیما در مورد ابعاد محدودیت‌های احتمالی هفته آینده و گروه‌های شغلی اطلاع رسانی بیشتری صورت می‌گیرد تا افراد از ممنوعیت‌هایی که متوجه رسته شغلی آن‌هاست، مطلع شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14006
  • 543 بازدید