• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

مرغ ۶۷۵۰ تومان وگوشت گرم ۳۶ هزار تومان

  • کد خبر : 2209
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
مرغ ۶۷۵۰ تومان وگوشت گرم ۳۶ هزار تومان

به گزارش” پاتاق نیوز “اسماعیل پرویزی‌فراز توزیع گوشت گوسفندی گرم از روز گذشته در استان کرمانشاه خبرداد و گفت : توزیع ۸ تن گوشت گرم گوسفندی به قیمت هر کیلو ۳۶ هزار تومان از عصر روز گذشته در کرمانشاه آغاز شده و توزیع آن در بازارچه میلاد انجام می‌شود. وی با اشاره به افزایش قیمت […]

به گزارش” پاتاق نیوز “اسماعیل پرویزی‌فراز توزیع گوشت گوسفندی گرم از روز گذشته در استان کرمانشاه خبرداد و گفت : توزیع ۸ تن گوشت گرم گوسفندی به قیمت هر کیلو ۳۶ هزار تومان از عصر روز گذشته در کرمانشاه آغاز شده و توزیع آن در بازارچه میلاد انجام می‌شود.
وی با اشاره به افزایش قیمت مرغ در استان کرمانشاه اعلام کرد: به این منظور توزیع مرغ منجمد به قیمت هر کیلو ۶۷۵۰ تومان از طریق ۱۰ مرکز و فروشگاه عمده کرمانشاه آغاز شده و در برخی از شهرستان‌‌ها همچون کنگاور، گیلانغرب، سنقر و کلیایی و جوانرود نیز توزیع می‌شود.
پرویزی‌فر با بیان اینکه گوشت مرغ منجمد در فروشگاه‌های عمده و بازارچه‌ها از جمله رفاه، بازارچه میلاد و الغدیر توزیع می‌شود گفت: علاوه بر مراکز ثابت دو مرکز سیار نیز برای توزیع گوشت مرغ در نظر گرفته شده که در میدان شهرداری سابق و مسکن مستقر هستند و تعاونی‌های مصرف ادارات نیز می‌توانند برای توزیع درخواست دهند.
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه درباره مدت زمان توزیع گوشت مرغ در استان گفت: قیمت مرغ اکنون در بازار هر کیلو ۱۰ هزار تومان است و براساس مصوبه تنظیم بازار کشور تا زمانی که قیمت مرغ در بازار به ۸۲۰۰ تومان برسد توزیع ادامه دارد هرچند نظر مرغداران بر قیمت هر کیلو ۹۲۰۰ تومان است.
پرویزی‌فر از آغاز توزیع گوشت گرم گوسفندی بدون دمبه از عصر روز گذشته در بازارچه میلاد کرمانشاه خبرداد و اعلام کرد: این گوشت به میزان هشت تن از ارمنستان خریداری شده است و به قیمت هر کیلو ۳۶ هزار تومان توزیع می‌شود و تلاش می‌شود این توزیع به صورت هفتگی ادامه داشته باشد.
وی با بیان اینکه فروشگاه‌هایی همچون رفاه دارای گوشت گوساله منجمد هستند افزود: به شهروندان توصیه می‌شود از خریداری مرغ زنده خودداری کنند زیرا علاوه بر رعایت نشدن موازین بهداشتی امکان بروز بیماری‌ در انسان وجود دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2209
  • 283 بازدید

برچسب ها