• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

مرکز رتبه‌بندی اتاق کرمانشاه راه اندازی می شود

  • کد خبر : 8513
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
مرکز رتبه‌بندی اتاق کرمانشاه راه اندازی می شود

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس اتاق کرمانشاه از راه اندازی مرکز رتبه‌بندی اتاق کرمانشاه تا پایان شهریور خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان سال ۵۰ تا ۱۰۰ واحد برتر و صاحب برند استان رتبه‌بندی شود. کیوان کاشفی با بیان اینکه رتبه‌بندی شرکت‌ها و واحد‌های تولیدی با جدیت در کشور و استان کرمانشاه پیگیری می‌شود، گفت: متاسفانه […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس اتاق کرمانشاه از راه اندازی مرکز رتبه‌بندی اتاق کرمانشاه تا پایان شهریور خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان سال ۵۰ تا ۱۰۰ واحد برتر و صاحب برند استان رتبه‌بندی شود.
کیوان کاشفی با بیان اینکه رتبه‌بندی شرکت‌ها و واحد‌های تولیدی با جدیت در کشور و استان کرمانشاه پیگیری می‌شود، گفت: متاسفانه ایران از جمله معدود کشور‌هایی است که به جز شرکت‌های فنی و مهندسی که از گذشته رتبه‌بندی می‌شدند، رتبه‌بندی خاصی در زمینه واحد‌های تولیدی و صنعتی ندارد.
عضو هیات رئیسه اتاق ایران از تمهیداتی که اخیرا با همکاری اتاق ایران و هم وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رتبه‌بندی واحد‌های تولیدی و شرکت‌های کشور اندیشیده شده یاد کرد و افزود: در کرمانشاه نیز بر اساس سند رونق تولید رتبه‌بندی واحد‌ها به عنوان یک تکلیف به اتاق بازرگانی سپرده شده است.
کاشفی از مزیت‌های رتبه‌بندی صنایع و شرکت‌ها هم یاد کرد و با بیان اینکه هر یک از این واحد‌ها گرید و درجه خاصی در رتبه‌بندی دریافت می‌کنند، تاکید کرد: می‌توان بر اساس این درجه امتیازات ویژه‌ای را از دستگاه‌های مختلف برای واحد‌ها در نظر گرفت.
وی در ادامه تصریح کرد: برای مثال واحدی که درجه اول و طلایی را کسب کرده از نظر حساب‌های مالیاتی، شفافیت مالی و … بررسی شده است و دستگاه‌هایی مانند مالیات، تامین اجتماعی و … باید اسنادش را بپذیرند و یک مسیر VIP برای این واحد در نظر بگیرند.
به گفته عضو هیات رئیسه اتاق ایران، از سوی دیگر یکی از الزامات صدور کارت‌های بازرگانی برای طولانی مدت (۳ تا ۵ سال)، داشتن درجه رتبه‌بندی از سوی واحد‌ها است.
کاشفی با بیان اینکه مرکز رتبه‌بندی اتاق ایران از چندی قبل فعالیت خود را آغاز کرده، ابرازامیدواری کرد تا پایان شهریور ماه شاهد راه اندازی مرکز رتبه‌بندی اتاق کرمانشاه باشیم.
وی افزود: مقدمات این کار فراهم و شرکت همکار در زمینه رتبه‌بندی نیز مشخص شده است.
رئیس اتاق کرمانشاه خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان سال ۵۰ تا ۱۰۰ واحد تاپ، اول و صاحب برند استان رتبه‌بندی شوند.
وی با بیان اینکه رتبه‌بندی هزینه‌ای هم برای واحد‌ها دارد، از در نظر گرفتن تخفیفاتی برای واحد‌های تولیدی و شرکت‌های استان هم خبر داد.
کاشفی گفت: صاحبان واحد‌ها و صنایع می‌توانند از اوایل مهر ماه برای انجام امور رتبه‌بندی خود به اتاق کرمانشاه مراجعه کنند تا کار آن‌ها در کوتاهترین زمان انجام شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8513
  • 262 بازدید

برچسب ها