• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

مرگ عابر پیاده بر اثر سانحه رانندگی در کرمانشاه

  • کد خبر : 9335
  • ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
مرگ عابر پیاده بر اثر سانحه رانندگی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: عصر روز گذشته (چهارشنبه) برخورد سواری سمند با یک عابر پیاده در شهر کرمانشاه مرگ عابر را رقم زد. سرهنگ فضل الله شیری افزود: در این حادثه مردی حدودا ۵۵ ساله در هنگام عبور از عرض بلوار طاقبستان با یک دستگاه خودروی سمند برخورد که […]

به گزارش پاتاق نیوز، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: عصر روز گذشته (چهارشنبه) برخورد سواری سمند با یک عابر پیاده در شهر کرمانشاه مرگ عابر را رقم زد.
سرهنگ فضل الله شیری افزود: در این حادثه مردی حدودا ۵۵ ساله در هنگام عبور از عرض بلوار طاقبستان با یک دستگاه خودروی سمند برخورد که متاسفانه به علت شدت جراحات وارده جانش را از دست داد.
وی با اشاره به ضعف زیرساخت‌های معابر شهری کرمانشاه اظهار داشت: تصادفات عابران پیاده در صدر تصادفات شهری از نظر شکل برخورد قرار دارد.
رییس پلیس راهور استان خاطرنشان کرد: بکارگیری تجهیزات نوین کنترل ترافیک ازجمله دوربین‌های کنترل سرعت وسایل نقلیه و ارتقاء ایمنی عابران پیاده برابر تبصره ذیل مواد ۲۳ و ۲۶ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی از وظایف شهرداری‌ها است.
سرهنگ شیری همچنین به نبود یا کمبود پل عابر پیاده در معابر شهری اشاره کرد و گفت: در جایی هم که پل عابر از نوع غیر مکانیزه وجود دارد فضاسازی خوب و نرده گذاری مناسب معابر شهری جهت هدایت عابران و کانالیزه کردن پیاده راه‌ها انجام نشده است.
رییس پلیس راهور از رانندگان خواست هنگام رانندگی کاملا به جلو توجه داشته و مراقب عبور عابران پیاده از عرض خیابان‌ها باشند تا شاهد حوادث ناگوار این چنینی نباشیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9335
  • 208 بازدید

برچسب ها