• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

مزین شدن ساختمان‌های صدا و سیمای مرکز کرمانشاه به نام ۴ شهید رسانه

  • کد خبر : 12662
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
مزین شدن ساختمان‌های صدا و سیمای مرکز کرمانشاه به نام ۴ شهید رسانه

به گزارش پاتاق نیوز، چهار ساختمان مرکز صدا و سیمای کرمانشاه به نام چهار شهید رسانه این مرکز، شهیدان «فریدون کریمی»‌،‌ «علی چغازردی»‌، «احمد حجتی‌پور»و «منوچهر کریمی‌مؤید» مزین شد. آئین نامگذاری چهار ساختمان مرکز صدا و سیمای کرمانشاه به نام چهار شهید والامقام دوران دفاع مقدس شهیدان‌ «فریدون کریمی»‌،‌ «علی چغازردی»‌، «احمد حجتی‌پور» و «منوچهر کریمی‌مؤید» […]

به گزارش پاتاق نیوز، چهار ساختمان مرکز صدا و سیمای کرمانشاه به نام چهار شهید رسانه این مرکز، شهیدان «فریدون کریمی»‌،‌ «علی چغازردی»‌، «احمد حجتی‌پور»و «منوچهر کریمی‌مؤید» مزین شد.

آئین نامگذاری چهار ساختمان مرکز صدا و سیمای کرمانشاه به نام چهار شهید والامقام دوران دفاع مقدس شهیدان‌ «فریدون کریمی»‌،‌ «علی چغازردی»‌، «احمد حجتی‌پور» و «منوچهر کریمی‌مؤید» امروز با حضور مقامات عالی‌رتبه استانی و چند تن از خانواده‌های معظم شهدا در صدا و سیمای مرکز کرمانشاه برگزار شد.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در حاشیه این مراسم در خصوص اهمیت این آئین، اظهار داشت: چهار شهید رسانه در صدا و سیمای مرکز کرمانشاه داریم که در آستانه چهلیمن سالگرد دفاع مقدس چهار ساختمان این مرکز به نام این عزیزان مزین شد.

افشین امیری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست»، گفت: به یاد شهدا بودن و زیارت شهدا خیر و برکت بسیاری را در انجام کارها به‌دنبال دارد.

وی به تاثیر مثبت این اقدام اشاره و بیان کرد: بسیار فضای خوب و معنوای با این اتفاق مبارک بین همکاران ایجاد شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12662
  • 153 بازدید

برچسب ها