• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

مسئولان برای احداث ایستگاه‌های راه‌آهن کرمانشاه اقدامی نکرده‌اند

  • کد خبر : 8018
  • ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
مسئولان برای احداث ایستگاه‌های راه‌آهن کرمانشاه اقدامی نکرده‌اند

به گزارش پاتاق نیوز، حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با ناقص بودن زیرساخت‌های راه‌آهن کرمانشاه، اظهار داشت: ۲ سال است که در خصوص لزوم احداث ایستگاه‌های قطار در کنگاور، صحنه و هرسین تذکر می‌دهم اما هنوز این ایستگاه‌ها ساخته نشده‌اند. نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قطارهایی […]

به گزارش پاتاق نیوز، حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با ناقص بودن زیرساخت‌های راه‌آهن کرمانشاه، اظهار داشت: ۲ سال است که در خصوص لزوم احداث ایستگاه‌های قطار در کنگاور، صحنه و هرسین تذکر می‌دهم اما هنوز این ایستگاه‌ها ساخته نشده‌اند.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قطارهایی که از تهران می‌آیند، در این مسیر بدون توقف در کنگاور و صحنه تا کرمانشاه می‌روند و همین امر سختی‌هایی را برای مردم به دنبال دارد.

وی افزود: مردمی که می‌خواهند در کنگاور و صحنه از قطار استفاده کنند به دلیل عدم احداث ایستگاه‌ها، نمی‌توانند از قطار استفاده کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان روزهایی که باید برای در اجرای وظایف خود تلاش کنند را به روزمرگی می‌گذرانند و هنوز برای احداث ایستگاه‌های راه آهن کرمانشاه اقدامی نکرده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8018
  • 264 بازدید

برچسب ها