• امروز : دوشنبه - ۳ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 19 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Monday - 25 October - 2021
نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی:

مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ۶۵ درصد افزایش می‌یابد

  • کد خبر : 17227
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶
مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ۶۵ درصد افزایش می‌یابد
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی امسال ۶۵ درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش پاتاق نیوز، عبدالرضا مصری با اشاره به افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اظهار داشت: تاکنون مقرر شده ۶۵ درصد به حقوق این مددجویان در سال ۱۴۰۰ افزوده شود.

وی با اشاره به مشکل نحوه پرداخت مستمری مددجویان در سال گذشته عنوان کرد: تا سال گذشته مستمری محدود این مددجویان به صورت دو قسط ۶۰ هزار و ۱۰۰ هزار تومانی پرداخت می‌شد اما امسال به صورت یکجا پرداخت می‌شود.

مصری گفت: براساس آخرین تصمیم‌گیری‌ها مقرر شده خانواده‌های دو نفره ۵۰۰ هزار تومان، سه نفره ۷۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۹۰۰ هزار تومان و پنج نفره هزار تومان پرداخت شود و ۶۵ درصد به تمام مستمری‌ها افزوده شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حذف موضوعی در زمینه مستمری با عنوان تبصره ۱۴ افزود: همه افرادی که مشمول تبصره ۱۴ بوده‌اند و مبلغ کمتری دریافت می‌کردند از امسال مبلغ بیشتری دریافت می‌کنند.

مصری با بیان اینکه مستمری فروردین ماه به صورت علی‌الحساب واریز شد گفت: رزمندگان معسر که باید دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دریافت می‌کردند اکنون یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به صورت علی‌الحساب به حساب آن‌ها واریز شده چون صدور احکام طول می‌کشد اما از اردیبهشت ماه مابه‌التفاوت به حساب همه واریز خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17227
  • 109 بازدید