• امروز : دوشنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 17 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Monday - 26 July - 2021

مستندات مهندسی انتخابات توسط استانداری کرمانشاه موجود است

  • کد خبر : 8878
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
مستندات مهندسی انتخابات توسط استانداری کرمانشاه موجود است

به گزارش پاتاق نیوز، عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: استانداری کرمانشاه به دنبال مهندسی انتخابات است و مستندات این موضوع هم موجود است. حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی کیا  اظهار داشت: روز گذشته در مجلس شورای اسلامی به وزیر کشور تذکر داده شد که استانداری کرمانشاه با تغییر مدیران و فرمانداری ها دنبال مهندسی انتخابات است. عضو […]

به گزارش پاتاق نیوز، عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: استانداری کرمانشاه به دنبال مهندسی انتخابات است و مستندات این موضوع هم موجود است.

حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی کیا  اظهار داشت: روز گذشته در مجلس شورای اسلامی به وزیر کشور تذکر داده شد که استانداری کرمانشاه با تغییر مدیران و فرمانداری ها دنبال مهندسی انتخابات است.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: این موضوع در حالی که این افراد به عنوان نمایندگان دولت باید امین هستند و بی طرفانه امانتداری کنند.

وی تصریح کرد: مستنداتی وجود دارد که حاکی از مهندسی انتخابات توسط استانداری کرمانشاه است.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا بیان داشت: در این راستا از وزیر کشور سوال شده و قرار است یکی دیگر از نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس در این باره از وزیر کشور سوال بپرسد.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان به درستی امانتداری را رعایت کنند.

وی بیان کرد: مسئولان هنگامی که در مسئولیتی قرار می گیرند نباید خیانت کنند با این حال می‌بینیم برخی مدیران در استانداری کرمانشاه به عنوان مهندسی انتخابات و با این نگاه که در آینده پست هایی داشته باشند وارد عمل شده اند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این افراد درصدد رای آوردن کاندیداهای مدنظر خود هستند.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا افزود: دولت باید در هر دوره ای که روی کار است در انتخابات بی طرف باشد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8878
  • 203 بازدید

برچسب ها