• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

مستند شیر ایرانی با موضوع اقتصاد مقاومتی و تولید ملی

  • کد خبر : 4273
  • ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۶
مستند شیر ایرانی با موضوع اقتصاد مقاومتی و تولید ملی

یزدان پرونده در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز اظهار داشت: مستند شیر ایرانی با موضوع اقتصاد مقاومتی سال گذشته به تهیه کنندگی محمدتقی رحمتی ساخته شد. پرونده گفت: مستند شیر ایرانی چهارشنبه ۱۹ دی‌ماه ساعت ۲۲ از شبکه افق پخش خواهد شد. وی افزود: در این مستند به صورت ویژه به اهمیت تولید ملی و […]

یزدان پرونده در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز اظهار داشت: مستند شیر ایرانی با موضوع اقتصاد مقاومتی سال گذشته به تهیه کنندگی محمدتقی رحمتی ساخته شد.

پرونده گفت: مستند شیر ایرانی چهارشنبه ۱۹ دی‌ماه ساعت ۲۲ از شبکه افق پخش خواهد شد.

وی افزود: در این مستند به صورت ویژه به اهمیت تولید ملی و تولید استراتژیک شیرهای نفتی پرداخته شده است‌.

کارگردان مستند شیرایرانی افزود: تولید شیرهای نفتی به این جهت که در دنیا فقط چند کشور محدود موفق به ساخت آن شده‌اند اهمیت دارد.

پرونده ادامه داد: شیرهای نفتی که این تولیدکننده می‌سازد به کشورهای دیگر صادر ولی متاسفانه از داخل هیچ حمایتی نسبت به این موضوع انجام نمیگیره.

پرونده در ادامه با اشاره به بازه زمانی ۴ماهه ساخت این مستند افزود: گروه تحقیق پژوهش و تصویربرداری این مستند به مدت ۴ ماه در شهرهای تهران، هشتگرد، بندر عباس، قشم و عسولیه زحمت ساخت این مستند را کشیدند.

پرونده در پایان ضمن تشکر از همه عوامل ساخت این مستند به طور ویژه از اصغرلایی تصویربردار، ابوالفضل اخلاقی تدوینگر و کارن همایونفر آهنگساز این مستند تشکر کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4273
  • 767 بازدید

برچسب ها